Skocz do zawartości
berczi

stock Zbiór oficjalnych/stock'owych ROMów H815 i H818 - post #1 i #2

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

@up

Nie nie pasują. Wątek istnieje w dziale pozostałe LG.

Edytowane przez Danielf85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forall

Tak z ciekawości czym się różni wersja Poland_H81510D.kdz od OPEN_H81510D.kdz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Niczym. Sumy kontrolne powinny być takie same. Ew open szybciej dostanie aktualizację choć na to też nie ma reguły niekiedy brandy szybciej są aktualizowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forall

Kupiłem telefon, niby z europejskiej distro ale okazuej się, że ma brand Plusa, wgrywam już drugi raz wersje "OPEN_H81510D.kdz" i nić, przechodzi wszystko ok, a nadal mam wersje softu plusa:( po ponownym uruchomieniu po upgrade mam info "Current version is not available for user. Can't find matcher cust for NT-code mcc/mnc(26001), subset[FF]"

Jakiś pomysł, czemu to niechce się zmienić?

Sprawdziłem u znajomego na telefonie który kupił w komputroniku, dystrybucja europejska i ma po aktualizacji OTA wersje oprogramowania: V10d-EUR-xx, który soft trzeba wrzucić, żeby po aktualizacji była ta wersja firmware?

[Dodano: 28.08.2015 - 11:19]

Pytnie do znawców tematu, na zdjęciu widzimy wersję oprogramowania: V10d-EUR-xx, telefon pochodzi z dystrybucji europejskiej, natomiast kolega zakupił telefon z brandem plusa, wrzucony został soft H81510D_00.kdz ale przy wersji oprogramowania pokazuje V10d-260-01. Da się to zmienić w jakikolwiek sposób, czy odesłać nalepiej telefon?

post-151800-0-35662500-1440753861_thumb.jpg

Edytowane przez bartekc00
    Tagi spoiler dotyczą także miniatur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Wrzucony czyli przez kdz? Czy OTA? Jesli masz 260-1 z plusa to po instalacji open powinni być EUR-xx bynajmniej tak mówi praktyka w innych modelach bo sam posiadam EUR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forall

@@Danielf85 - wrzucalem przez kdz, wrzucalem kilka razy ten rom i pokazuje V10d-260-01 caly czas plusa.. EUR-xx nie mam... Jakiś pomysł?

Edytowane przez forall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

@up z tego co pamiętam, ale nie jestem pewny w smartfonach LG bylo tak ze opragromowanie bylo przypisywane do nr imei. Widze, ze jak ktos ma brand w G4 a wgra czystego to wywala jakies komunikaty, dodatkowo brak bd OTA dla open, mimo wgrania Open euro, bo bd tylko dla brandu tak mi sie wydaje... ale nie jestem pewny na 100% ostatnia zabawa LG to l9 a to bylo 2 lata temu i zero stycznosci ze smartfonami LG procz nexusa 4 ale to inna bajka :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja po debrandowaniu playa, softem: H81510D_00.kdz, mam napisane w wersji oprogramowania: V10d-260-06, cokolwiek to znaczy ;)

to niby open poland, nie wiem czym sie różni od open europe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forall

Tym, że przy europejskiej wersji telefonu powinno być V10d-EUR-xx :-) a ja mam teraz V10d-260-01 czyli PLUS  ty Play....

@Noexde - też mi się coś takiego kojarzy czy nie robiłem tego przy G2 albo przy LG 4X HD....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

W takim razie idzie wnioskować że to idzie po imei lecz nidaje mi to spokoju. Osobiscie nie sprawdzę bo mam eur jednak w dalszym ciągu mamy za mało romów w kdz żeby to stwierdzić w 100%

Spróbuj zainstalować wersję BAL/BALTICS jesli nadal wyjdzie brand bedzie wszystko jasne.

Edytowane przez Danielf85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi