Skocz do zawartości
CzakNoris

Oficjalny downgrade softu LG L70 D320n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Chciałbym zrobić ROOT programem Towel Root, ale ten nie obsługuje wersji softu v10c-XXX-XX i chciałbym zdowngradować soft do wersji v10a. Jeśli ktoś byłby w stanie podać mi jakiś poradnik, bądź link do oficjalnego pliku KDZ z tym softem i do programu LG Flash Tool, byłbym bardzo wdzięczny. Wersja to D320n, a nie MetroPCS. Z góry dziękuję za pomoc. :)

Edytowane przez CzakNoris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mazi292

Temat przeniosłem do odpowiedniego działu.

Po co chcesz robić roota na starym sofcie? Jeśli chcesz wgrać stary soft to jest instrukcja w dziale Rom-y i Modyfikacje.

Zrób to tym sposobem zajmie Ci to 2 minuty... -> Programik do root-a

Tu masz link do tematu -> Temat

Sciągnij ten programik i uruchom i kliknij pare razy enter i będziesz miał root-a na najnowszym sofcie jaki masz, oczywiście w telefonie włącz opcję debugowania usb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki wielkie dzięki za pomoc ale czy przy tym roocie jest potrzeba odblokowywania bootloadera ?? Aplikacje typu kingo root czy chociażby purple drake niby zrootowały bo pisało "root succesed" ale po sprawdzeniu root checkerem nie wykrywało roota.

[Dodano: 13.07.2015 - 17:09]

I z tego co wiem to zdowngradowanie softu i zrootowanie towel rootem to jedyny sposob.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Purpledrake radzi sobie z każdym softem. Spróbuj, oficjalnego sposobu na downgrade nie ma. Jedynie jak znajdziesz osobie kdz danego softu to coś będzie z tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mazi292

Nie nie ma potrzeby odblokowywania bootloadera, root tego nie wymaga...

Masz złe informacje że się nie da i trzeba wgrać niższy soft, zrób to metodą którą napisałem wcześniej zajmie Ci to 2 minuty nie potrzebnie komplikujesz sobie życie ;), ja tak robiłem już kilka razy i nie wgrywałem innego oprogramowania.

Edytowane przez mazi292

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, wielkie dzięki za pomoc, ale nie wiem co sie dzieje bo niby root purpledarkiem udany ale nie aktualizuje mi plików binarnych. Obecnie mam roota, lecz musiałem użyć LG Flash Tool i wgrać plik kdz z softem v10 a. Wtedy dopiero zmieniłem modstring w towelroocie i root się udał

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi