Skocz do zawartości
lgmagna

zrzuty ekranu lg magna uszkodzone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni mam problem z lg magna: dokładnie chodzi o to, że zrzuty ekranu zrobione funkcją quick memo są uszkodzone a konkretnie tylko niektóre z nich. Po zrobieniu zrzutu w galerii w albumie quickmemo wszystko jest ok, dopiero po jakims czasie zamiast tego screena wyskakuje zdjęcie na szarym tle z wykrzyknikiem w rogu. Po połączeniu z komputerem zrzuty te są prawie normalne, tzn. Są one ucięte jakoś w połowie, ale nie jest juz to szary obraz a połowa normalnego zdjecia. Dodam, że niektore z uszkodzonych screenow są to zrzuty obrazu z przegladarki, np jakies ciekawe informacje z jakiejs strony, chociaż niektóre screeny z przegladarki nie sa uszkodzone wiec nie wiem czy jest to istotna informacja.Screeny zapisywane sa na pamieci wewnetrznej.Na innej przegladarce zdjec nie ma poprawy. Zapisywane zrzuty mają rozszerzenie .png. Po przejrzeniu tych uszkodzonych zdjec usunąłem je bo juz ich nie potrzebowalem. Na chwile obecną inne zrzuty nie ulegają uszkodzeniu,ale zdarza mi sie zapisywac ważne screeny i niechciałbym, żeby to sie powtarzało.

Prosze o jakiekolwiek sugestie i pomoc w rozwiazaniu problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Dzieje się tak w chrome? czy na innej też?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, na innej jeszcze nie próbowałem, ale sugerujesz, że to może być wina chrome? Dzwoniłem do serwisu lg i konsultant nie spotkał sie z takim problemem, ale powiedział, żebym sprawdził na innej przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

google robi różne cuda w związku z ochroną praw autorskich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byloby fajnie gdyby w tym tkwil problem bo na zadnym forum a nawet w lg nic nie wiedza o tym wie strasznie to dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osa11

Najpierw spróbuj zrobić zrzut ekranu sposobem Vol - i Power potem otworzyć Galerię foto włączyć i QuickMemo włączyć.

Wysłano Tapatalkiem z LG L65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobic screen twoja metoda otworzyc galerie i wlaczyc quick memo i sprawdzic czy zrzut nie jest uszkodzony ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzis znowu w galerii quickmemo pojawily sie nastepne uszkodzone zrzuty. Były zrobione jakies dwa dni wczesniej a dopiero po tym czasie cos sie z nimi stalo. Wrzucilem je na kompa ale mozna bylo wyswietlic kawałek ich górnej czesci tak wiec nie pamietam czy byly na nich jakies znaki firmowe czy cos takiego co by moglo naruszyc prawa jakiejs strony. Ma ktos moze jeszcze jakies pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi