Skocz do zawartości
Gość xxyz

Uwalony?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

coś mnie wczoraj podkusiło i spróbowałem wgrać do mojego Magica 32B najnowsze radio,spl i recovery dla Magica 32A by wypróbować nowy rom eclair od ahmgsk.Wszystko poszło ok,ale rom nie chciał się odpalić więc postanowiłem wrócić do starego radio i spl dla Magica 32B.Kiedy wykonałem wszystko via adb,niestety mój Magic się nie zrestartował a teraz widzę jedynie czarny ekran.Kiedy podłączam usb zapala się czerwona dioda,podobnie gdy wcisnę power+home.

Czy mam cegiełkę?

Pozdrawiam

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

coś mnie wczoraj podkusiło i spróbowałem wgrać do mojego Magica 32B najnowsze radio,spl i recovery dla Magica 32A by wypróbować nowy rom eclair od ahmgsk.Wszystko poszło ok,ale rom nie chciał się odpalić więc postanowiłem wrócić do starego radio i spl dla Magica 32B.Kiedy wykonałem wszystko via adb,niestety mój Magic się nie zrestartował a teraz widzę jedynie czarny ekran.Kiedy podłączam usb zapala się czerwona dioda,podobnie gdy wcisnę power+home.

Czy mam cegiełkę?

Pozdrawiam

Nie wiem co Cie podkusiło ale skoro robiłes to na tyle swiadomie ze wgrywałes Radio i SPL z 32A na 32B w pełni swiadomosci to tego nie moge zrozumiec :/ Odpowiedz brzmi:

TAK MASZ CEGIEŁKĘ ...

Tylko dziwne bo z tego co piszesz wiedziałes co wgrywasz i mogłes przewidziec taki obrot sprawy ... Szkoda telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vatri

Zostaje Ci jedynie gwaracja. Musisz posiadać paragon + kartę gwaracyjną. Powinni zrobić.

Ps. W Fastboota możesz wejść? Strzała + Czerwony. Jak nie to już pakuj telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Panowie za odpowiedzi,zrobiłem to ze świadomością że coś może pójść nie tak i już żegnam się z Magicem 32B...pora na coś nowego;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi