Skocz do zawartości
astelix

LTE w Waszym mieście - szybkość łącza

Rekomendowane odpowiedzi

astelix

Cześć,

Od dwóch dni testuję zasięg w miejscowości Bielsko-Biała w różnych rejonach miasta i wychodzi na to, że ani razu nie pojawił mi się zasięg LTE tylko na zmianę H+/3G a średnia prędkość łącza to 9MB zaś najszybciej było na cmentarzu bo 28mb.

To gdzie ten zasieg LTE?

Czy może się wypowiedzieć ktoś z Bielska? I jak to wygląda w innych miastach?

Posted via SG A7

EDIT:   operator ociągał się z uruchomieniem usługi LTE. Tera prędkość w zakresie 10-46mb co nie zienia faktu, że na drugim telefonie z kartą T-M na zakresie H+ osiągam średnio 30mb w mieście.

Edytowane przez astelix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w telefonie lte predkosc  mierzona  speedtest to od 18  do max 28   a pobieranie max do 3  miasto leszno  w wielkopolsce  mierzone co pół godziny  od 15 do 18 

a w t-mobile  predkosc lte w telefonie  to  od 40 do  max 95  a  pobieranie to srednio 40 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szybkość i pobieranie w t-mobile mam mega fajne w przedziale 30 a 45mb, też wielkopolska, ale znajomy jest spod Wadowic i też do nich dotarł ten superszybki net i w końcu widać gołym okiem konkretne zmiany w tej sieci. wcześniej się wahałem czy zostać, czy się przenieść a teraz tym bardziej przy tym ich abonamencie uproszczonym o brak zwyżek cieszę się że cierpliwie poczekałem^^ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie w małym miasteczku to jest różnie od kilku do kilkunastu mb powiem szczerze że liczyłem na więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obecnie mam internet mobilny z playa, specjalnie wziąłem do domu rodziców, muszę przyznać, że w małej mieścinie sprawdza się nad wyraz dobrze. Później wrzucę prędkości bo akurat jestem poza kompem, ale jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z T-Mobile u mnie obecnie LTE w mieście do 120 Mb/s a w mojej okolicy 50-60 Mb/s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzejz

ja przeszedłem z Virgin do plusha i jak na razie jeszcze nie widziałem ikonki 4G :( cały czas H+ lub sporadycznie 3G. Okolice Będzina - śląskie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dzejz

A dzwoniłeś do BOK może masz zablokowane LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi