Skocz do zawartości
Handlarz

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F/FN) - Pytania nowego użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

u nas jest oficjalnie w sprzedaży tylko na 1 kartę sim ...

Ooo... Ciągle żyłem w nieświadomości :megusta: . Specjalnie sobe upatrzyłem ten model, bo na #####, gsmarena piszą, że model SM-J500F, czyli ten dokładnie sprzedawany z Polsce, jest z Dual SIM. Ktoś nie sprawdził dokładnie oznaczenia modelu :>.

Dzięki za uświadomienie ;).

Edytowane przez kondziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiemar

w tej samej cenie jest motorola moto g3 bo samsung a5 już za drogi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kr16

Podejrzewam, że szkło, ale bez Gorilla Glass, podobne jak w Ace 2. Szczerze mówiąc, mam Ace 2 od 2,5 roku i żadnej ryski, a nigdy nie miałem tel. w etui.

A jak tam z jakością rozmów? Bo czytałem w jednej recenzji na Sammobile, że jest kiepsko z tym (cichy głośnik, mikrofon słabo wyłapuje, w rozmowach z drugiej karty SIM słychać zakłucenia nawet przy dobrej mocy sygnału), w drugiej napisano, że wszystko jest na przywoitym poziomie.

Jak myślicie, na Sammobile ktoś dostał feralny model czy to ogólna przypadłość tego modelu?

Sam rozważam kupno tego modelu. Jestem skazany na Samsungi, bo z tego co widzę, to tylko oni zostawili magiczną opcję 'Band selection' w kodach serwisowych i nie mam problemów z na siłę wpychanym do sieci szczątowym u mnie UMTS2100.

Na Alledrogo można kupić z pewnego źródła od 824 zł. Hmmm... Poczekam chyba trochę.

Mam J5 od tygodnia kupiony nowy w sklepie, bez brandu. Faktycznie głośnik jest bardziej cichy niż np. w Galaxy Grand Prime, który również posiadam. Bardzo dobrze trzyma bateria spokojnie dwie doby przy włączonym cały czas necie itd. Generalnie jestem bardzo zadowolony z telefonu i mogę śmiało polecić

Edytowane przez kr16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

Mam pytanie odnośnie ekranu SuperAmoled (ten smartfon taki posiada) ... czytałem, że te ekrany lubią się "wypalać" zwłaszcza chodzi o belkę powiadomień ... było to z 2 lata temu, jakie było moje zdziwienie kiedy dzisiaj znalazłem sporo postów, w których te wyświetlacze dalej mają ten sam problem wliczając w to nawet flagowe modele np. S5 ...mało tego sporo komentarzy mówi o tym, że wcześniej czy później np. po roku i tak trzeba będzie wymienić ekran na nowy, bo się po prostu "wypali" tj. traci jasność, intensywność kolorów itp. sugerują, że trzeba np. stosować ciemną tapetę, ukrywać belkę powiadomień, jak najmniej używać aplikacji z białym kolorem ... nie po to kupuje nowy telefon, żeby po roku oddawać go do serwisu to jakaś porażka i bawić się w jakieś kombinowanie tapetami itd. ... podzielcie się opiniami proszę, kto już posiadał smartfon z tym typem ekranu czy tak w rzeczywistości jest ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@kr16 Ale cichszy jest głośnik ten przy uchu do rozmów czy ten do dzwonków lub gdy się jest na głosnomówiącym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kr16

@@kr16 Ale cichszy jest głośnik ten przy uchu do rozmów czy ten do dzwonków lub gdy się jest na głosnomówiącym?

Cichy ten do rozmów przy uchu, ale znowu też nie na tyle żeby nie dało się prowadzić rozmów np. na zewnątrz.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chris7

@@kr16 Mam kilka pytań do Cb a mianowicie telefon dobry na tą ceną? Jak się sprawuje? Nic nie żałujesz? Jak możesz to powiedz mi.Mam dylemat czy go kupić w tym tygodniu?

Ps.Jeszcze takie pytanko ale do wszystkich co z odtwarzaczem muzyki? jest on tam,a gdyby go nie było da się przegrać,ściągnąć taki odtwarzacz np.z S6 czy inny urządzeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kr16

@@kr16 Mam kilka pytań do Cb a mianowicie telefon dobry na tą ceną? Jak się sprawuje? Nic nie żałujesz? Jak możesz to powiedz mi.Mam dylemat czy go kupić w tym tygodniu?

Ps.Jeszcze takie pytanko ale do wszystkich co z odtwarzaczem muzyki? jest on tam,a gdyby go nie było da się przegrać,ściągnąć taki odtwarzacz np.z S6 czy inny urządzeń?

Zakupu nie żałuję śmiało mogę polecić. Bateria mi trzyma ok dwóch dni co jak na moje używanie oznacza sporo. Ekran super tylko czekam jak folia od 3mk się pojawi tak na wszelki wypadek. Odtwarzacz zainstalowałem poweramp i jest naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chris7

Pytanie do wszystkich,ostatnio dużo szukam informacji o J5 i każde są inne.Ktoś może potwierdzić np. to cytat z x-kom:

"Typ ekranu

Pojemnościowy, 5-punktowy, Super AMOLED"

i to 

"Dodatkowe informacje

Akcelerometr
    Żyroskop
    Czujnik światła"

[Dodano: 26.08.2015 - 13:46]

@@kr16 Jak aparat? Wrzuciłbyś jakieś zdjęcia ?

Odtwarzacz zainstalowałem poweramp i jest naprawdę dobrze.
    Chodzi mi o systemowy a nie ze sklepu.

[Dodano: 26.08.2015 - 13:57]

@@kr16 

Ekran super tylko czekam jak folia od 3mk
    Ja bym radził szkło hartowane 9h Edytowane przez Chris7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi