Skocz do zawartości
Handlarz

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F/FN) - Pytania nowego użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką białą poświatę w swoim Ace 2 jak robię zdjęcia upalcowanym obiektywem ;). Zdjęcie tego motocykla całkiem, całkiem, ale zostało pomniejszone, bo zdjęcie ma około 4,5 MPx.

Edytowane przez kondziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    senke

Zostało pomniejszone bo chyba imgur.com zmniejsza zdjęcia.

Zdjęcie w pełnej rozdzielczości https://drive.google.com/file/d/0B3PZPhloPnPTdlI0OGhTU09aU1U/view?usp=sharing

Ogólnie to z telefonu jestem bardzo zadowolony.

Robi ładne zdjęcia, bateria trzyma już 3 dzień ( poprzedniego sgs2 ładowałem co 2 dzień). Kabel do ładowarki mógłby być dłuższy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kr16

Czy istnieje możliwość wymiany baterii?

Tak bateria jest wymienna

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktory model polecacie bardziej? J500F, czy J500FN? Ten z dual sim zapewne wytrzymuje krocej na baterii.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@senke, ogólnie jak się spisuje w porównaniu do SGS2? Czy aparat jest znacznie lepszy, jak z RAM-em. Martwi mnie te 8 GB w porównaniu do S II.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam model pt J5 SM-J500FN

Koszt 899 pln. Na plus dźwięk, jak dla mnie ładny, czysty. Aparat robi zdjęcia ok, szybko łapie ostrość. 13 mega to już coś, ale najważniejsza optyka i ta jest ok. Na minus obsługa tej aplikacji - trochę za dużo zamieszania kiedy chcę zmienić np balans bieli itp Może jest jakaś apka która jest prostsza w obsłudze - aha i wybór balansu bieli jest mocno ograniczony - to też minus jak dla mnie ale większości to nie będzie przeszkadzało.

Ekran super amoled. Bardzo ładny i wyraźny - kolega kilka postów wyżej pisał że pixeli prawie nie widać ale wg mnie ich po prostu nie widać :) Ładny, czysty obraz. Ale chyba nie ma gorilla glass - nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji a gdyby tak było Samsung by si etymologia chwalił.

Na minusy brak czujnika światła - za taką kasę?!

Bardzo mały wybór wgranych tapet, motywów, dźwięków aplikacji - trzeba będzie ściągać - nie rozumiem takich oszczędności.

I nie wiem czemu ale przy wyłączonym telefonie nie uruchamia się alarm? Miałem wcześniej urządzenia z androidem, znajoma ma S3 i one się włączają.

Ogólnie nie jest wart tych pieniędzy. Powiem szczerze że miałem przez chwilę w ręku Lumię 640 i gdyby nie kilka mocno wkurzających detali związanych z WP :( wolałbym ją zamiast J5 a Lumia kosztuje 550 plnów :/ I Lumia nie miała tak dobrego dźwięku na głośnomówiącym.

Teraz zaczynam się zastanawiać nad Xiaomi lub dodgee Valencia. Jeśli mi nie podejdą to wezmę któregoś ze starszych Galaxy. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

Ja jestem dumnym posiadaczem od wczoraj, wersja z jedną sim, zakupiona w MM, aby tutaj pseudoreklamy nie robić. Nie ma żadnego brandingu itd. Elegancko :) najnowszy andek, super możliwości personalizacji, nic nie zacina, wszystko bardzo płynne. Przesiadłem się z Sony Xperii SP i różnica jest fenomenalna. Szkoda, że telefon nie doczekał się jeszcze osobnego działu na forum ponieważ odświeżyłem tutaj swoje konto aby mój dopytać się odnośnie tego telefoniku oraz jego oprogramowania "Knox" - co się z tym je, jak to się je i czy to smakuje... :D Ogółem wersja 8gb mnie średnio zadowala, ale można już spokojnie dokupić kartę sd o pojemności 16gb za 29zł więc grzeszki odpuszczone :D Telefon leciutki, jedyny jaki minus? Tylna klapka jest śliska, która wraz z ramką potrafi przyprawić o zawał serca jeżeli telefon zsunie się z rąk... :P

ps. nie wiem czy nie kupić sobie folijki..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Bardzo mały wybór wgranych tapet, motywów, dźwięków aplikacji - trzeba będzie ściągać - nie rozumiem takich oszczędności.

To akurat raczej norma, po co zawalać pamięć? Każdy ma inny gust, niech sobie ściąga co mu pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi