Skocz do zawartości
Ostatni

SPRZEDAM [ZAMKNIĘTY][ZAMKNIĘTY]Lg Nexus 5 16GB Black - 950zł-

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni

Opis: Na sprzedaż mam telefon od Google zrobiony przez LG, czyli Nexus 5. Jest to wersja 16 GB, kolor czarny.  W skład zestawu wchodzi: 

- telefon bez simlocka 

- ładowarka z kablem USB. 

- oryginalne pudełko z właściwym numerem IMEI, z instrukcją i specjalnym "spinaczem" do wyjmowania tacki na kartę microSIM. 

- folię firmy 3MK na ekranie od nowości 

- gwarancja i paragon zakupu telefon , gwarancja ważna 2 lata od 17.10.2014 czyli jeszcze ponad 15 miesięcy gwarancji! 

Stan oceniam na bardzo dobry - dbam o sprzęt, folia na ekranie od 1 dnia i od początku noszony w futerale, więc po telefonie nie widać, że jest używany. Jestem uczciwym sprzedawcą i nie ukrywam żadnych, nawet najmniejszych wad sprzętu. Co widać po moich komentarzach, już nie jeden telefon  sprzedałem na allegro! Cena dla forumowiczów 950zł!

Cena: 950zł

Zdjęcia: 
    https://www.dropbox.com/sh/vgog92vi8ltk53n/AABztJDfOuMmMPUKXrJAgE5ea?dl=0

Aukcja allegro: http://allegro.pl/lg-nexus-5-16gb-czarny-black-i5559577683.html

Kontakt: 793026943 lub [email protected]

Edytowane przez Ostatni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trzeci

Witam

Zgodnie z punktem 17  regulaminu działu giełda: "Oferty starsze niż tydzień nie będą wyświetlane, bądź usuwane przez moderatora (dzień wystawienia oferty jest liczony jako pierwszy dzień). Po tygodniu można założyć nowy temat z ogłoszeniem. "

:kosz:

[Dodano: 26.08.2015 - 08:58]
    Twój temat został przeniesiony do kosza.

[Dodano: 26.08.2015 - 08:59]
    Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x