Skocz do zawartości
kajfux

Flyme 4.5.4A

Rekomendowane odpowiedzi

kajfux

Wyciek nowy soft jak w temacie, do pobrania tu:
    download.meizu.com/Flyme/preview/M75/4.5.4A-C/20150713181012/kxf0714/update.zip here is leaked 4.5.4A for our MX4. 
    Do sprawdzenia dla odważnych.

Edytowane przez kajfux

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo chętnie bym przetestował tyle ze na stronie którą podałeś to najnowsza wersja to 4.3.1 którą mam wgraną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajfux

@up

Dziwne, kiedy wybieram podany link, odrazu zaczyna mi pobierać soft, nie otwiera się żadna strona, link pochodzi z Meizufans.
    Jest tam też drugi link:
    https://mega.nz/#!Phow3JzL!sAkEE4UqjQGdnJzn0JpXpANpCGzIM_6gUsM74HTK99g

Edyt.
    Oki, wszystko sprawdziłem i masz racje, na PC po wybraniu linku otwiera się chińska stronka, ja natomiast korzystam z Tapatalka, i w nim wybierając ten link zaczyna od razu pobierać soft, nie wiem dla czego tak jest ale przepraszam za zamieszanie, jeśli możesz skorzystaj z Tapatalka lub wejdź na Meizufans, tam też link działa normalnie, 11 post w temacie:

https://meizufans.eu/forum/topic/2338/flyme-os-4-5-3-1a-test-firmware-mx4

Edytowane przez ReaderPL
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rn0206

Sa jakies zmiany dla ktorych warto to instalowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajfux

Jako że jest to wyciek to żadnej listy zmian narazie nie ma, jak Meizu udostępni soft oficjalnie to i lista zmian będzie, narazie trzeba testować na własnej skórze, a raczej telefonie.

Edyt.

Zainstalowałem wczoraj ten soft, I faktycznie jest to wersja 4.5.4A, Jako że nie instalowałem wcześniejszych wersji, czyli 4.5...A, na temat różnic nic nie napisze. Mnie najbardziej interesowała wydajność, szybki test Antutu potwierdził moje obawy, soft ma nadal problem z obsługą wszystkich rdzeni procka, wynik testu to 38 tyś w trybie wydajnościowym. W porównaniu do 4.2.8.2 wynik grafiki 3d spadł z 10 tyś. do 7 co od razu było widoczne w spadku klatek na testowej animacji. Podobno poblemy z pracą wszystkich rdzeni, wynikają z tego, że soft pisany jest równocześnie i na te słabsze modele, miejmy nadzieję że to szybko ogarną.

Brak możliwości normalnej instalacji Google Play też troche irytuje.

Edytowane przez kajfux

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

A ktos wie czy w oficjalnej wersji nadal bedzie brak mozliwosci oficjalnej instalacji usług google?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajfux

Z tego co znalazłem w necie, umowa między Google a Meizu o braku usług, dotyczy tylko softu na Chiny, w miedzynarodowym mają być normalnie jak dotąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, tak trafiłem na jakiejś zagranicznej stronie... nie wiem na ile to prawda ale problemy niektórych wskazują na to że coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja chciał bym zainstalowac nową wersje ale mam Flyme OS 4.1.7I ( Android 4.4.2 ) chciał bym instrukcje co mam zrobić pierwszo żeby nie zepsuć telefonu

Edytowane przez 20korn20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajfux

@up

Jest na forum w temacie o zmianie softu wszystko ładnie opisane, w tym temacie, "Meizu MX4 jak zmienić wersję oprogramowania z I na A" , poczytaj sobie.
    Ja osobiście polecam stabilną wersję 4.2.8.2 I, jak dla mnie wersje 4.5... są na razie mało dopracowane, 28go tego miesiąca ma wyjść wersja stabilna 4.5..., więc ja na twoim miejscu poczekał bym jeszcze te pare dni.

Edytowane przez ReaderPL
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi