Skocz do zawartości
logimen

Widget Pogody na LauncherPro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od wczoraj mam Swift Black. Podoba mi sie fabryczny widget pogody jednak po zainstalowaniu LauncherPro wogole nie idzie go wrzucic na pulpit :( Ktos wie jak to zrobic ? Szukalem juz wszedzie w fonie i nic. Sa tylko skroty do aplikacji,a w widgetach go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do pytania - wczoraj też to szukałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abgar

Ten widget działa tylko z laucherem LG. Natomiast bez problemu znajdziesz łudząco podobny widget.

Np ten jest chyba prawie identyczny https://market.android.com/details?id=factory.widgets.ThreeDDigitalWeatherClock&hl=en

Edytowane przez abgar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche sie rozni, najgorsze sa te obrazki widocznie slabszej jakosci niz w widgetcie LG :| tak czy siak dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem w stanie teraz sprawdzić czy ten konkretny widget pogodowy zadziala bo już nie dysponuję stockowym launcherem LG, ale polecam to:

[App] AppWidgetPicker - xda-developers

Programik daje dostęp do wszelkich widgetów jakie są w fonie, niezależnie jakiego launchera się używa (tylko uwaga: nie instalujemy go a kopiujemy do /system/apps )

Aktualizacja: sprawdzone - stockowy widzet pogody z launchera LG dziala bez problemu z Launcherem Pro przy użyciu AppWidgetPicker'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ten widget działa tylko z laucherem LG. Natomiast bez problemu znajdziesz łudząco podobny widget.

Np ten jest chyba prawie identyczny https://market.android.com/details?id=factory.widgets.ThreeDDigitalWeatherClock&hl=en

Juz ten getandroidstuff.com/download-lg-optimus-2x-weather-widget-andorid/ jest znacznie podobniejszy do oryginalu...

Tapnięte z HTC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie instalujemy go a kopiujemy do /system/apps )

Na karcie SD czy gdzie ? Bo skopiowalem, zrestartowalem fona i zadnej roznicy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na karcie SD czy gdzie ? Bo skopiowalem, zrestartowalem fona i zadnej roznicy :)

* copy it to /system/app <-ścieżka gdzie należy plik skopiować chyba jest jasna....ale może podpowiem - gdybyś miał to kopiować gdzieś na kartę to ścieżka wyglądałaby raczej "/sdcard/....."

* make sure it has the same file permissions as the other files in that directory <- ten punkt również jest konieczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    * copy it to /system/app <-ścieżka gdzie należy plik skopiować chyba jest jasna....ale może podpowiem - gdybyś miał to kopiować gdzieś na kartę to ścieżka wyglądałaby raczej "/sdcard/....."

* make sure it has the same file permissions as the other files in that directory <- ten punkt również jest konieczny

No tak. Juz wszystko jasne, zle spojrzalem. Poza tym bez ROOT'a nie da rady chyba bo opcja PASTE w Astro jest niedostepna w tym folderze. Chwilowo ROOT'a nie mam :|

Dzieki

Ok, mam ROOT'a, ale jak uzyskac pelne prawa do partycji systemowej ?

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ok, mam ROOT'a, ale jak uzyskac pelne prawa do partycji systemowej ?

Przed skopiowaniem pliku do /system/app w Root Explorerze kliknij u góry ekranu na przycisk Mount R/W

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi