Skocz do zawartości
TT Regis

Gdzie i czy kupię skórzaną klapkę na tył mojego G4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Od dwóch dni jestem posiadaczem LG G4 i już od samego początku nurtuje mnie jedno pytanie, na które niestety nie udało mi się uzyskać odpowiedzi. Telefon kupowałem w salonie Plusa i nie miałem akurat możliwości wyboru skórzanej wersji, co z pewnością bym zrobił. Teraz jednak poszukuję oryginalnej skórzanej klapki by zamienić ją z moją obecną. Z tego co wiem nie wszyscy używają skórzanych plecków pomimo tego, że dostali je w zestawie więc może ktoś z was byłby gotów mi takową odsprzedać po rozsądnej cenie? W innym przypadku chętnie dowiedziałbym się gdzie mogę takową kupić. Niestety nie mam możliwości zamówień zagranicznych. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zygiboos

Obawiam się, że towar będzie raczej deficytowy. A jeżeli ktoś nie używa, to pewnie boi się porysować, będzie zakładać na specjalne okazje (dlatego LG dało 2 klapki w zestawie). LG obiecało, co prawda, że pojawią się w sklepach same klapki ze skóry i ponoć nie mają być ekstremalnie drogie (ok. 180 zł - niepotwierdzone), ale trzeba jeszcze poczekać. Niestety, proces wytwarzania takiej obudowy jest bardzo złożony i trwa aż 12 tygodni. Czyli LG musi teraz ostro zasuwać, żeby starczyło do zestawów, nie myśli pewnie jeszcze o zapasowych sztukach.

Obecnie są tylko na eBayu. Ale koszta z wysyłką dość duże.

Edytowane przez zygiboos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gratek

Na początku tygodnia wypytywałem na LG chat i konsultant napisał, że wkrótce mają się pojawić m.in. w eurortv, a ich cena nie powinna być wyższa niż 100zł. Jednak znając życie "wkrótce" może się bardzo rozwinąć w czasie, a co do ceny też byłbym sceptyczny i raczej typowałbym przedział 150-200zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie za pomoc. Teoretycznie na stronie LG już jest zakładka z tym produktem, ale lista sklepów nadal pusta :/ Jeżeli ktoś miałby bardziej szczegółowe informacje albo bezpośrednio klapkę na sprzedaż to cały czas będę śledził temat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skórzane klapki miały być w dobrych cenach, a tym czasem w UK wołają 65 funciaków. @@gratek pewnie ma rację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gratek

Cena smieszna i niedorzeczna za zdemontowaną klapkę...

Jakiś czas temu widziałem na allegro, że poszło kilka z demontażu za około 100-120zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gratek

Na początku tygodnia wypytywałem na LG chat i konsultant napisał, że wkrótce mają się pojawić m.in. w eurortv, a ich cena nie powinna być wyższa niż 100zł. Jednak znając życie "wkrótce" może się bardzo rozwinąć w czasie, a co do ceny też byłbym sceptyczny i raczej typowałbym przedział 150-200zł.

Heh, nowa wersja brzmi - nie wiemy, proszę dopytywać w MediaMarkt i Komputronik.

Żenująca polityka LG, szczególnie, że chodzi o flagowca :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kupowałem swój to szukałem tylką ze skórzaną klapką - znalałzem czarną; moim zdaniem g4 wygląda w niej najlepiej. Z biegiem czasu uważam, że w sumie nie za bardzo było warto, bo i tak zakładam cfr-100, w którym telefon wygląda ciekawiej. Widziałem skórkę na ebay za ok. 50$ i na aliexpress za 40$ oraz amazon uk (ale to nie ma sensu bo 65 funtów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gratek

Na ebay widziałem, że są, ale nie żyjemy w jakimś małpolandzie, żeby trzyba było z zagranicy ściągać podstawowe akcesorium do flagowca popularnej marki.

Z ebay problem jest taki, że większość ma jakieś dodatkowe wytłoczenia (chyba operator).

Na allegro przewinęło się jakiś czas temu kilka sztuk za 90-150zł, ale póki co susza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi