Skocz do zawartości
Killerek23

Nexus 5 by Warezz37 2.2

Rekomendowane odpowiedzi

asdfuc

Dziwnym trafem wczoraj zaczęły mi się jeszcze częstsze RRy (przez wcześniejsze 2 miesiące miałem ich max 5), więc padło na Wrednego 4.5. Rom to istna rakieta - zaczynam o nim nowy wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcecie czysty 4.4 sugeruję wgrać http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=576986&st=9060#entry41990584. Wydaje się mniej prądożerny, art działa, od dłuższego czasu u mnie siedzi. Do tego są wszystkie fixy i jeden z nowszych kerneli.

Warezz37 2.2 + kernel (Vredniiy mod v4.5 CN) z ww. linku i P780 pod względem baterii działa dużo lepiej szkoda tylko, że zniknął język PL z romu po aktualizacji ;/

Edytowane przez mkraw2005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kikos

Siemanko. Co zrobilem nie tak jak teraz pisze mi nieprawidlowy imei ?  jak to naprawic ?

edit:  Jakby ktos szukał to tutaj jest opis.  Szkoda ze nikt mnie nie naprowadził mimo że tutaj pełno speców.  Pozdro :P

https://forums.lenovo.com/t5/P-Series-Smartphones/Invalid-IMEI-P780/td-p/1781953

Edytowane przez kikos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

Działa Wam na tym ROMie notyfikacja przyciskami ?

U mnie ani dioda ani przyciski nie świecą, mam już drugą appke, ktora ma to wymusić i nie świeci nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kikos

mi tylko dioda nie daje znaku zycia. Ale podczas ladowania czerwieni sie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

czyli ten ROM niedomaga w tej kwestii ;]

mysle czy nie wrocic do alice project ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kros

Dioda powiadomień działa. Trzeba doinstalować i skonfigurować LightFlow. Piszą o tym na 4pda.

Pozdrawiam - Kros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

Próbowałem i poległem, poza tym bateria jakoś słabo trzymała. ledwo 2 dni to ciut za mało, poza tym aparat powoli się włączał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kikos

Mi fajnie dzialalo na poczatku. Po miesiacu normalnego uzytkowania nie dziala wylaczanie ekranu podczas rozmowy no i jak wlaczam ekran to sie zaswieca i za ulamek sekundy gasnie i dopiero za 3 razem da sie odblokowac.

Bateria trzyma idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kros

Ja nie mogę narzekać. Z WiFi korzystam sporadycznie. Sporo rozmawiam i trochę SMS-ów. Bateria wystarcza na dłuugo. Warto doinstalować sobie GravityBox. Podoba mi się ten Rom. Jest prosty, intuicyjny, pozbawiony zbędnych aplikacji (apkę do diody powiadomień można było wbudować w Rom). Wcześniej używałem SLXRom - był bardzo dobry. Próbowałem różnych wersji Alice - niestety zawsze coś szwankowało, a projekt umarł niedopracowany. Vibe też niezbyt mi podeszło choć praktycznie wszystko działało i bateria trzymała nie gorzej niż na SLX. LiFe jakoś nie przekonywał mnie - od początku miałem jakieś problemy po instalacji. Mam P780 już dwa lata i odpukać nie szwankuje.

Edit:

Dzisiaj instalowałem Nexus'a na fonie syna. Tak jak Wam nie zadziałała dioda powiadomień mimo zainstalowania LightFlow. Okazało się, że trzeba w Ustawieniach LightFlow (miałem tak ustawione w swoim P780) wejść w "Ustawienia urządzenia i tryb root" i zaznaczyć dwie pierwsze opcje: "Tryb bezpośredni" i "Tryb root"

Pozdrawiam - Kros

Edytowane przez Kros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi