Skocz do zawartości
Gość Plichu

[Tylko Gingerbread!] S-OFF & Root Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

mialem podobny problem i s-off musiałem zrobić bo LOCKED mi zrobiło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Przeprowadziłem s off zainstalował sie cwm. Potem chcąc przeprowadzić roota wszedłem do recovery a tu zonk. Nie mogę wejść w recovery, na początku pokazuje sie telefon z zielonym znaczkiem a zaraz ten znaczek zmienia Sie ma czerwony trójkąt z wykrzyknikiem, Po pojawieniu Sie tego nic więcej sie nie dzieje... Czyżby cwm sie źle zainstalowal?? Jak mogę na nowo zainstalować cwm?? Co zrobić pomocy ;c

Edytowane przez algeroth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dobrze pamiętam to jeśli podłączysz ponownie telefon to powinno wyskoczyć zapytanie o sam CWM, może nie zainstalowało Ci się poprostu... Ja musialem chyba ponownie podpiąć telefon po soffie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tanabe

Witam, po podpięciu telefonu do komputera i uruchomieniu Revolutionary, wyskakuje mi następujący komunikat:

[ATTACH=CONFIG]14628[/ATTACH]

Kiedy wpiszę "Y" i kliknę Enter, to coś się tam robi i na telefonie ukazuje się to samo menu, które mam po włączeniu telefonu z przytrzymanym przyciskiem Volume Down. Zmierzam do tego, że brakuje mi tam opcji Install Zip Form SDCard . Nie wiem co źle robię, ale chyba wszystko powinno być w porządku?

Edit: Już sobie poradziłem, przepraszam za zamieszanie, temat można usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero przymierzam się do kupna sensation i powoli sobie czytam co i jak w związku z tym mam pytanie. S-OFF http://forum.android.com.pl/f321/s-off-and-root-sensation-85796/ to nic innego jak odblokowanie bootloadera?? Jeżeli tak to czy nie prościej zrobić to za pomocą tej stronki HTCdev - Unlock Bootloader ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

@marian44:

Wyjaśnienie: http://forum.android.com.pl/f320/jak-przywra-ciae-locked-w-bootloaderze-148497/

A na przyszłość: Jak poprawnie nazywać tematy na forum - TUTORIAL

Jednak zanim weźmiesz się za konstruowanie zgodnej z Regulaminem nazwy tematu, zastanów się, czy nowy temat faktycznie jest konieczny, bo w tym wypadku nie był.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedy bedzie metoda rootowania androida 4.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem. Wszedłem na strone HTC żeby tam odblokować bootloader i zrobiłem wszystko co tam było napisane, krok po kroku. Na końcu Wyskoczyło mi SUCCESFULL ale nadal widze ze mam S-ON. Zmieniło się tylko to, ze do góry pisze UNLOCKED zamiast LOCKED. Nic nie rozumiem, niby odblokowany ale zablokowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oko22
    Mam problem. Wszedłem na strone HTC żeby tam odblokować bootloader i zrobiłem wszystko co tam było napisane, krok po kroku. Na końcu Wyskoczyło mi SUCCESFULL ale nadal widze ze mam S-ON. Zmieniło się tylko to, ze do góry pisze UNLOCKED zamiast LOCKED. Nic nie rozumiem, niby odblokowany ale zablokowany

A czego się podziewałeś? Czytaj posty... Masz UNLOCKED, to teraz zabierz się za S-OFF przy pomocy drucika. Poradnik jest http://forum.android.com.pl/f321/s-off-dla-ics-juopunutbear-dla-hboot-1-21-1-27-drut-trik-164806/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kruzyk

A jak przywrócić Root'a zrobić UnRoot'a w Sensation?

Zrobiłem root'a samego i S-OFF (przez Revolutionary - opis z tego forum) ale nie zmieniałem ROMu i zostawiłem brandowany Orange. Teraz wyszła aktualizacja do Andka 4 w Orange ale nie mogę zainstalować - wykrzyknik się pojawia :) Wyczytałem, że to przez root'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi