Skocz do zawartości
Gość Plichu

[Tylko Gingerbread!] S-OFF & Root Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Pomożcie bo już nie mam cierpliwości. Chodzi o to że nie akceptuje mi mojego kodu. Wgrywałem już różne sterowniki do kompa i za każdym razem to samo. Mój kod to O1SFfzrIanYuaFfw i nie dział. Dajcie jakieś rady

---------- Post dołączono o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

dodam jeszcze że mam androida 2.3.4 i wersje hboot 1.18000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, dopiero zaczne zabawe z androidem za 2-3 tygodnie jak dostane w swoje rece Sensation ale juz zaczynam zbierac informacje co do romow rootow itd. Jak by nie patrzec jest to troche zagmatwane jesli nigdy nie robilo sie czegosc podobnego. Juz ktos o to pytal ale mam wrazenie ze nie bylo jasnej odpowiedzi. Co dokladnie powinno sie zrobic jeszcze przed wejsciem na revolutionary zeby mozna bylo wrocic do ustawien poczatkowych wrazie jakich kolwiek problemow???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Misoi

Instrukcja ze strony 1 bardzo dobra robota...Wszystko poszło za 1 razem.. Co prawda przy rootowaniu wyskoczył komunikat ze nie udane.. ale jak już ktos wspomniał trzeba było sprawdzic "root checker" i wszystko gra... Dobra robota i jeszcze raz dzieki;))

Edytowane przez Misoi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeleciałem caly temat nie widze jednoznaczniej odpowiedz.

W SGSII, ktorego posiadam- moge tak powrócic do farbycznych systemow, wraz z kasowaniem licznika custom romow, ze wraca mi gwarancja- nikt nie wie ze cos kopalem.

Czy tutaj w HTC sensation tez, po wgraniu roota i custom romu moge powgrywac wszystko w taki sposob abym mial pelna gwrancje i nikt sie do mnie nie dowalil ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy w Sensation XL zrobienie roota odbywa się tak samo jak zwykłym Sensation i ktore romy będą na nim śmigać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jak zrobić s-off, mam hboot-1.25.0004 który jest nieobsługiwany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi