Skocz do zawartości
Gość Plichu

[Tylko Gingerbread!] S-OFF & Root Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiązał ktoś ten problem z niepoprawnym beta key?Próbuje od wczoraj i nic,wersja 1.8000 kopiuje kod i cały czas to samo nie ma na ten s-off jakiegoś innego sposobu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem. Robie S-OFF wg instrukcji i zatrzymało mi sie na zerging root... this may take a minute or so. Czekałem 10 minut, wyłączyłem i spróbowałem ponownie. Teraz stanęło beta key accepted i dalej nic. Co robić? ;/

Uruchomiłem telefon i spróbowałem znowu. Dalej tylko: zerging root... this may take a minute or so

---------- Post dołączono o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Udało mi się zrobić S-OFF i CWM na drugim komputerze. Teraz mam inny problem. Nie mogę uruchomić recovery. Wciskam VOL DOWN i POWER i telefon normalnie się włącza. Dlaczego tak jest? ;o

Edytowane przez PhilaFP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurass
    Udało mi się zrobić S-OFF i CWM na drugim komputerze. Teraz mam inny problem. Nie mogę uruchomić recovery. Wciskam VOL DOWN i POWER i telefon normalnie się włącza. Dlaczego tak jest? ;o

masz jakis rom zainstalowany?jezeli tak wejdz w ustawienia w zasialnie i na dole wylacz uruchamianie z fastboot i zobacz czy ci odpali recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Albo wyjmij baterie, wloz i powinno działać. Tak czy inaczej po radzie jurassa powinno działać. W polskim romie chodzi o szybkie uruchamianie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za rady, udało się ;p Wgrałem już Insertcoina (jeszcze wcześniej zrobiłem Wipe data/factory reset). Zobaczymy jak się będzie sprawował telefon ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurass
    W polskim romie chodzi o szybkie uruchamianie.

dzieki kurde bo czlowiek ciagle na eng siedzi i juz zapomina co i jak po polskiemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    look4s

witam! mam problem taki sam jak kolega lisek26 z #37 na stronie 4 nie robi mi s-off i nie instaluje cwm mam juz na dzis dosc :) jutro wroce do tematu bo juz mniej wiecej wiem o co chodzi ale mam jeszcze pytanie jak wszystko mi ladnie wyjdzie to usunie mi fabrycznego roma? i bede musial jakiegos sobie jakiegos wgrac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    look4s

a moze ktos napisac jak dograc CWM zeby starego roma mi nie wywalil bo revolutionary go nie zainstalowal

dobra poradzilem juz sobie :P

Edytowane przez look4s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie po zrobieniu s-off, status ma sie zmienic na S-ON ?? jesli tak to troche dziwne bo nic nie zrobilem a w desire ktore sam robilem mam S-ON i wgrywalem rozne romy wszystko dziala. Dzisiaj dosiadlem sie do mojego sensation i mam status S-ON a nic jeszcze nie robilem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi