Skocz do zawartości
radziosko

Samsung Galaxy A3 - bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to mozliwe ze na zrootowaym telefonie bateria wytrzymuje dłużej niż na nie zrootowanym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prosac

NIE, chyba że coś pozmieniasz w ustawieniach procesora, ja mam ustawione na sztywno 800mhz na wszystkich 4 rdzeniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Prosac mógłbyś sie wypowiedzieć jak u Ciebie wygląda sytuacja z wyświetlaczem? Ile u Ciebie na jednym pełnym naładowaniu baterii może pracować wyswietlacz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prosac

to zależy co robię, wszystko zależy od użytkowania, jeśli nie siedzę w necie tylko pisze smsy to wytrzyma cały dzień i zostaje na sprawdzenie wiadomości w necie dnia drugiego, wraz z netem i tak jakoś dzień wytrzyma ale już z trudem.. wyświetlacz waha się od 5h do nawet 7h ciągłej pracy, nie rozładowuje do końca bo źle to wpływa na baterie, staram się nie schodzić poniżej 20% a przeważnie ładuje od 40

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie maksymalnie wyświetlacz moze osiągnąć 4h ciągłej pracy. Przeważnie jest to lekko ponad 3h. Nie wiem czy to może być feler baterii czy wina telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prosac

podziel sie wykresem baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

@@Neo31290 bardziej aplikacji może być. Sot u mnie kiedys bez fejsów i innych tego ustrojstw byl o ponad godzine-dwie większy niż z tym :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w nocy ładowałem baterie i mam 100%. Jak będzie bliska rozładowaniu to wkleję, natomiast zapisałem sobie jak to wczoraj wyglądało u mnie: Zostało 15% baterii - wyświetlacz 4,00 h wytrzymał i jego zużycie wynosiło 16%, następnie 9% android, 7% połączenia głosowe, 7% czuwanie sieci, 6% bezczynność, 5% facebook....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kundel

własnie jestem na etapie kupna telefonu i mocno się zastanawiam nad   a3  jedyne co mnie zastanawia i budzi moje obawy to właśnie bateria.  W moim obecnym telefonie tj. lumia 520  mam  1430,  mimo że mało korzystam to ładuje tel prawie codziennie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A3 pod względem trzymania na baterii to jest średniak - mała bateria ale i mały ekran to trzyma średnio, ale w porównaniu z 520 to powinien z jakieś 50% dłużej działać.

W tej swojej 520 pewnie już masz starą baterię (do wymiany) dlatego pewnie ładujesz telefon codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi