Skocz do zawartości
radziosko

Samsung Galaxy A3 - bateria

Rekomendowane odpowiedzi

kundel

różnie najczęściej ładuje tak co półtorej dnia, czasem wytrzyma 2 jak malo używam telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elieli

Po ostatniej aktualizacji do wersji Marshmallow (Play) ze zdumieniem widzę, że nawet chwilowe włączenie Bluetootha powoduje dramatyczne zużycie baterii.

Po chwili wykres baterii mi pisze że BT zużywa 40%... 60%... momentami dobija to 160% - co mi wygląda na jakiś błąd.

Próbowałem już czyszczenie cache, reset do ustawień fabrycznych itd. i kurde nic...

Ktoś ma podobny problem ? Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkonst

Mój po niedawnej aktualizacji softu (Orange) zużywa dużo energii gdy jest wyłączony. Wczoraj wieczorem około 23.00 wyłączyłem go przy stanie baterii 58%. Dzisiaj rano o 7.00 po włączeniu miał 38%. Gdzie szukać przyczyny?

Edytowane przez mkonst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zico

Użytkowany u mnie w rodzinie Galaxy A3 ostatnio bardzo zaczął wariować z baterią.

Sytuacja była tak dramatyczna, że naładowany do 60-70% potrafił się rozładować przez noc, w tle nie działały żadne aplikacje, internet i cała reszta wyłączone.

Telefon grzał się niesamowicie a bateria leciała w oczach.

Nie wiem czy to aktualizacja, czy właśnie procesy w tle, zmuszony byłem przywrócić ustawienia fabryczne co na szczęście pomogło, mieliście podobną sytuacje ?

O dziwo szwagier w LG K10 ma dokładnie to samo, tyle, że to inny telefon z inną wersją androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi