Skocz do zawartości
GrooT

Czy bedzie działał motyw z LG smart word na G2

Rekomendowane odpowiedzi

GrooT

Czesc

Mam do was pytanko, mam g2 z androidem kitkat, ale nie modyfikowanym ani nic po prostu nic nie zmieniany od zakupu.

Chce sobie pozmieniac czcionke,motywy itd i jesli chodzi o LG Smart World to nie ma tam naszego kraju i tutaj sie zastanawiam czy jak sciagne motywy lub czcinki itd to bede mial wszystko po polsku ? Tzn planuje sie pobawic troszke wiecej zeby jakos pobudzic ten telefon.

I jesli to sciagne to zadnych resetow nie bede musial robic ? I gdzie znajde pobrane motywy tzn beda one od razu tam gdzie mam podstawowe motywy czy nie ?

A co do czcionki to tez da sie ja jakos w podstawowy sposob zmienic i gdzie czy trzeba jakos inaczej sie bawic z tym ?

Przepraszam od razu z gory za takie pytania, ale nie bawilem sie jeszcze tak w takie rzeczy bo zazwyczaj czasu nie mialem zeby posiedziec przy tym dluzsza chwile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Tak, będzie wszystko po polsku. Nie, nie będziesz musiał robić żadnych resetów. Motywy zmienisz w ustawieniach launchera, czcionkę w ustawieniach systemowych, zakładka ekran- pojawią się tam po instalacji ze SmartWorld.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GrooT

Dzieki wielkie

A co do pobierania to w LG SW znajde wszystko tzn od motywow az po jakies male duperele ?

I czy przy zmianie motywu zmieni mi sie wzor zmiany blokady ekranu ? Tzn jakos inaczej bedzie sie odblokowywal(Inny efekt)?

[Dodano: 20.07.2015 - 13:28]

A czy jest jeszcze jakas mozliwosc pobrania na LG motywow i innych dodatkow z innego miejsca tylko tak aby nie.byly potrzebne zadne resety itd po prostu sciagam i jest

Bo szczerze mowiac to z motywow na LG SW nie ma za bardzo nawet co wybrac aby bylo lade i sie podobalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi