Skocz do zawartości
Johny_73

Pytanie o połączenia wideo/Skype

Rekomendowane odpowiedzi

Piron

Nie mam problemów z wifi ani żadnych zawieszeń telefonu, co nie oznacza, że soft LG nie mógł by być lepiej napisany. Niestety w dzisiaj brak czasu na testy i większość producentów wypuszcza swoje urządzenia z mniej lub bardziej dopracowanym softem, ale żaden nie jest bez błędów. Większość problemów wynika ze źle napisanego lub źle dobranego lub źle wgranego softu. Czytając niektóre posty mam wrażenie, że urządzenia z systemem nie powinny trafiać do niektórych rąk :).

Mam na swoim LG zainstalowanego Androida 2.3.4. Mam też Skype(video) z XDA. Zaraz go zainstaluję i jeśli podasz mi swoje namiary chetnie przetestuję jego działanie.

Telefonik ogólnie bardzo udany. Będzie jeszcze lepiej kiedy pojawią się nowe ROMy od niezależnych programistów. Na LG nie liczył bym zbytnio bo jesli nawet pojawi się upgrade to zapewne jak to było w innych urzadzeniach innych producentów, nadal będzie wiele błędów.

PS.

Siła sygnału wifi w LG 2x jest większa niż w moim SGS2. Uruchomiłem skypa na 2x i jesli ktoś by mógł to czekam na kontakt co by przetestować video rozmowę.

Ps2.

Wykonałem test Skypa.

- Jakość rozmowy na moim ruterze (mam tylko radiową sieć) rewelacja. :) Bez echa, jakość znakomita.

- Video... tu niestety klops. Program znalazł dwie kamery jednak próba zmuszenia go do połączenia video kończy się zamknięciem programu. Spróbuję przetestować inne wersje.

Edytowane przez Piron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SIlverX

Tak jak pisałem wcześniej są dwie wersje 10C. Stara wersja nie potrafi odtworzyć filmów mkv 720p. Nowsza wersja jest bardziej stabilna i szybsza. Jak kupiłem telefon miałem właśnie starą 10C.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do wideokonferencji to nie mam szczególnego doświadczenia, ale co do samego działania telefonu już mam :). Mój Lg nie zacina się, nie odkleja się szkło, zauważyłem ten znany błąd wi-fi niestety u siebie, ale zdarza się ona sporadycznie i myślę, że to naprawią w aktualizacji. Żadnych zamuleń, ani zwiech nie miałem, a jakość rozmów jest zdecydowanie lepsza niż w Gt540 (wiem bo miałem :P). Wi-fi według mnie też działa lepiej.

PS: Jestem na stockowym sofcie, jedynie zrootowanym.

Ps2: Jakby co to pytaj na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

Zastanawiam się co wy macie za telefony co się nie zacinają i nie zawieszają

mój z dnia na dzień ma co raz to większe problemy ze sobą wifi kiedy nie włączało się raz na tydzień teraz jest to co dziennie obecnie mam taki problem ze jak instaluje aktualizacje jakiegoś programu to widnieje dwie ikonki danego programu i tylko jedna działa

nie wspomnę już o czymś takim jak samoistnie przykręca mi się dźwięk alarmu i multimedia(możliwe ze jakaś aplikacja to robi podejrzenie AlarmDroid)

telefon = się wielka irytacja

codziennie się zastanawiam czy dziś nikt do mnie nie dzwonił czy to mi telefon nie działa

za takie pieniądze to ja dziękuje

obecnie czekam na aktualizacje jak nic nie da to czeka go reklamacja z czego się nie ciesze

wolał abym dostać nowy i od razu bym go sprzedał i kupił coś porządnego (ciekawe co jest porządne :zdziwko: )

Jeszcze jedno pytanie ustawiłem (nakaz przez F-secure) blokowanie telefonu poprzez wzór jak można to usunąć aby było odblokowywanie takie jak na początku poprzez odsuwanie "szkła"

Edytowane przez yaris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi