Skocz do zawartości
vonski

ZAMIENIĘ [ZAMKNIĘTY][ZAMKNIĘTY]OnePlus One 64GB Bamboo na inny telefon z Androidem

Rekomendowane odpowiedzi

vonski

Witam,

Jak w temacie.

Zamienię swojego OnePlus One, wersja 64GB na inny telefon z Androidem.

One Plus:

- telefon używany, w idealnym stanie technicznym i bardzo dobrym stanie wizualnym, bez rys, otarć i innych defektów,

- telefon kupiony na allegro, z dokumentów mam tylko "Delivery note", więc może być ciężko z ewentualna reklamacją u producenta. Z mojej strony udzielam gwarancji rozruchowej.

- na telefonie oryginalna, bambusowa obudowa, w zestawie są również czarne "plecki",

- wgrany oryginalny CM 11S, bo Lollipop mi jakoś nie podszedł,

- sprzedaję/zamieniam sam telefon z pudełkiem i kluczykiem do otwierania szufladki SIM. Ładowarkę i kabel USB mam "wbudowaną" w biurko i nie chce mi się jej wywlekać.

Dla zainteresowanych zdjęcia.

Czego chcę:

- interesują mnie tylko telefony z "wyższej półki",

- chętnie przyjmę coś mniej popularnej marki: Xiaomi (MiNote, ewentualnie Mi4), Huawei (np. P8), ZTE Nubia Z9, Oppo itd. Ale rozważę każda propozycję zamiany. Możliwe dopłaty w obydwie strony.

- interesuje mnie sprzęt nowy, prawie nowy, lub używany w idealnym stanie, zarówno technicznym jak i wizualnym. Najlepiej na gwarancji.

Ewentualna wymiana raczej osobiście, na Śląsku, temat do uzgodnienia.

Kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enamel

Interesuje Pana MOTOROLA MOTO X 2 GEN XT1092? Telefon kupiony w styczniu tego roku, bez simlocka, kolor czarny,tył skóra, stan idealny,cały komplet jak ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trzeci

Witam

Zgodnie z punktem 17  regulaminu działu giełda: "Oferty starsze niż tydzień nie będą wyświetlane, bądź usuwane przez moderatora (dzień wystawienia oferty jest liczony jako pierwszy dzień). Po tygodniu można założyć nowy temat z ogłoszeniem. "

:kosz:

[Dodano: 26.08.2015 - 09:17]
    Twój temat został przeniesiony do kosza.

[Dodano: 26.08.2015 - 09:24]
    Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x