Skocz do zawartości
Gość Mad

Ciekawe funkcje Sensation.

Rekomendowane odpowiedzi

Dario

no dobrze, ale jak chce zeby stale byl wyciszony albo tylko wibrowal ? jest na to jakis szybki sposob ? bo nie bardzo pomaga fakt, ze siedze np w kosciele a nagle tel zaczyna drzec morde i musze nim machac zeby sie zamknal

niby fajna technologia ale dla mnie kompletnie nieprzydatna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby od razu zamilczał to wystarczy nacisnąć volume down ;) I wtedy widać, że ktoś dalej dzwoni ale już nie słychać.

Ja odkryłem wczoraj, że jak rozmawiam z kims i się nie rozłączam a telefon kładem wyświetlaczem do dołu na stół czy gdziekolwiek, to głos rozmówcy przeskakuje na głośnik zewnetrzny :D extra bajer.. a nie wiedziałem o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

to nie jest proste wylaczanie ;]

musze odlokowac telefon i trzymac przycisk az sie przelaczy na wibracje

czyzby HTC dalo du*y za przeproszeniem w kwestii prostego przechodzenia miedzy trybami dzwiekow ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źle mnie zrozumiałeś. Jeśli ktoś dzwoni to od razu widać, żę dzwoni tak? Bez odblokowywania? Co nie? No. Więc jak ktoś dzwoni naciśnij tylko raz! Volume -

I telefon zamilknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyzby HTC dalo du*y za przeproszeniem w kwestii prostego przechodzenia miedzy trybami dzwiekow ?

A podoba Ci się wybór czterech aplikacji z ekranu blokady? Czy może wolisz ten stary androidowy ekran z suwaczkiem i wyłączaniem głośnika? Ja tam wolę ten od HTC bo jest bardziej funkcjonalny.

Zresztą zawsze możesz wgrać jakiś alternatywny loockscreen i powrócić do średniowiecza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy
    no dobrze, ale jak chce zeby stale byl wyciszony albo tylko wibrowal ? jest na to jakis szybki sposob ? bo nie bardzo pomaga fakt, ze siedze np w kosciele a nagle tel zaczyna drzec morde i musze nim machac zeby sie zamknal

Do tego co Ty chcesz zrobić służą profile.

Ten patent z wyczuciem ruchu, czy odwróceniem telefonu do dołu stosuje się w innych sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

madtrexx

to sie sprawdzi jesli ZAWSZE bede mial telefon w reku a to raczej nie jest mozliwe

Pejotwroc

zdecydowanie bardziej praktyczne bylo rozwiazanie z zte bade, mam cztery ikonki i zadnej potrzeby z korzystania z nich

.andy

ale zeby zmienic profil i tak musze odblokowac tel i spedzic w nim pare chwil wiec to nie rozwiazuje mojego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bo nie bardzo pomaga fakt, ze siedze np w kosciele a nagle tel zaczyna drzec morde i musze nim machac zeby sie zamknal

A powiedz ty mi jak telefon ma sie ściszyć jesli nie będziesz miał go przy sobie? Tego to chyba jeszcze nie wymyślili.. nawet sam podałeś przykład, kiedy telefon masz przy sobie.. chyba, że jesteś księdzem to nie wypada ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te cztery ikonki to rewelacyjna sprawa. Pod nimi mam telefon, poczta, latarka i aparaty fotograficzny. Przynajmniej raz dziennie jakieś używam. Też mógłbym ponarzekać że w Blade zrobienie zdjęcia wymaga o wiele więcej czynności niż w Sensation. Tak samo z wykonaniem jakiegoś telefonu.

Powiedz mi ile razy dziennie dzwonisz telefonem a ile razy wyciszasz sobie dzwonek. Więc chyba skrót do telefonu jest bardziej przydatny?

A do kościoła chodzi się bez telefonu :)

Świat się od tego nie zawali jak godzinę dziennie nie będziesz miał go koło siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy
    ale zeby zmienic profil i tak musze odblokowac tel i spedzic w nim pare chwil wiec to nie rozwiazuje mojego problemu

Podałeś konkretną sytuację, więc podałem konkretny sposób. Jeżeli idziesz do kościoła, czy do pracy to się wcześniej ustawia cichy profil.

Jeżeli o takich czynnościach zapominasz to zautomatyzuj sobie robocika - u siebie mam zrobione za pomocą AutomateIt Pro przechodzenie do profilu cichego jak zaczynam pracę, i powrót do normalnego jak kończę.

Jeżeli natomiast zależy Ci na wyciszeniu "on the fly", to motyw z obróceniem telefonu ekranem do dołu jest imho najszybszy. Wyciągasz z kieszeni i kierujesz ekranem do dołu. Telefon ani nie wibruje, ani nie dzwoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi