Skocz do zawartości
resak70

info Etui, futerały, bumpery do Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

resak70

Witam, czy jest jakieś porządne etui które pozwala na ładowanie przez stacje dokującą magnetyczną ? Poszukuje jakiegoś porządnego etui które ochroni telefon przed upadkiem, nie tylko przed zarysowaniami. Cena max 100zł

Edytowane przez patrikos23
    Dodałem prefiks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem Case Mate Tough na allegro i pasuje idealnie pod stacje magnetyczną oraz wydaje się bardzo bezpieczne, ponieważ jest zbudowane z dwóch częsci silikonowej oraz plastikowej usztywniającej. Ramka wokół ekranu wystaje o 1mm nad ekran przez co można kłaść na biurko bez obawy przed porysowaniem ekranu. Jak będziecie chcieli jakieś zdjęcia to zrobię i wrzucę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    resak70

Jak możesz to zrób zdjęcie jak to pasuje na stacji magnetycznej i ogólnie jak wygląda ten niezabudowany bok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tutaj łapcie zdjęcia tego case'a wg mnie narazie jedyny sensowny wybór.

Początkowe zdjęcia przedstawiają Z3 w tym casie na stacji magnetycznej i bez, reszta to zdjęcia pokazujące jakość aparatu w E3. Wszystkie zostały zrobione tym telefonem.

Photos from Xperia E3 - Imgur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

matik ile kosztuje ten case??? i powiedz mi czy tył nie palcuje się od odcisków??? Jaki to wygaszacz ekranu???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tył w żadnym wypadku się nie palcuje. Case kupiłem przez allegro z mobilnej aplikacji za co dostałem jeszcze -20zł od ceny produktu. Z 80zł z przesyłką wyszło mi 60zł. To jest Dock Station Digital Clock, przy postawieniu do ładowania na stacje dokująca aplikacja włącza się automatycznie i mam ładny stylowy zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sluchajcie poszukuje etui na Z3 ale DUAL (d6633), nie moge go nigdzie dostac. nawet w salonie sony w kielcach nie mieli bo niby jeszcze nie przyszlo. jakies linki, aukcje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szuwx
    sluchajcie poszukuje etui na Z3 ale DUAL (d6633), nie moge go nigdzie dostac. nawet w salonie sony w kielcach nie mieli bo niby jeszcze nie przyszlo. jakies linki, aukcje?

A jaka jest różnica między z3 a z3 dual w budowie ze się mają etui różnić, są takie same. Poza tym wybrałeś chyba najgorzej zaopatrzony salon sony, wczoraj kupowałem tam z3 dual i chciałem etui miedziane z okienkiem: nie ma, słuchawki z z aktywnym wyciszaniem: nie ma, a na koniec pytanie o etui z ładowaniem indukcyjnym: nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jaka jest różnica między z3 a z3 dual w budowie ze się mają etui różnić, są takie same
    takie kolego, że złącze wraz z zaślepką po lewej stronie jest o wiele większe niż w standardowej zetce. W związku z powyższym pokrowiec todzież etui nie będzie pasowało otworami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zajkos

Ma/miał ktoś CASE-MATE BARELY THERE ? Bo myślę nad zakupem wersji przezroczystej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi