Skocz do zawartości
resak70

info Etui, futerały, bumpery do Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Draps

A ja poszukuje etui przezroczystego na tył, zabezpieczającą plecy z3 dual. Proszę o doradztwo.

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Q3lo

Dzisiaj na tyle mojej z3c zobaczyłem pierwszą ryskę. Prawie niewidoczna ale jest. I stwierdziłem że jednak muszę kupić jakieś etui. Przejrzałem tematy i w końcu zgłupiałem bo wyboru jest tyle że nie wiem na co się zdecydować. Wolałbym aby telefonu nie chować z jakimiś sztumskimi gumowatymi czarnymi caseami ponieważ telefon jest stylowy. Dlatego myślałem nad tym:

ETUI RINGKE FUSION SONY XPERIA Z3 COMPACT + FOLIA (4893175211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

+ ochronną folie http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&order=m&string=Nillkin+Amazing+H%2B+9H+z3+compact&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-3-default-1209

Tylko nie wiem jak to wygląda w bo nie ma zdjęć real. Czy ma ktoś może takie zestawienie? Czy przypadkiem kurz i drobinki pyłu nie będą dostawały się między plecy z3c a etui? Jak to w ogóle w rękach leży, czy bardzo pogrubia telefon?

Jak się ma też sprawa z tym szklem Nillkina? W końcu można kupić oryginał na allegro czy same podróby?

Podoba mi się też ten oryginalny od Sony ale opinie są podzielone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli chodzi o super jakosci naklejki idealnie dociete co do mikrona to tylko debrand. Karbonowe i rozne inne.Firma z kanady ale przesylja dochodzi w doslownie pare dni.www.dbrand.com.

Polecam,wyprobowane na kilku telefonach.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Era_smart, wstawiłbys jakieś real Photo jak to wygląda na telefonach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Q3lo

Wygląda bardzo wiesniacko. Wole tylko folie przeźroczyste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Q3lo

Smieszny z Ciebie czlowieczek.w reku nie miales,nie widziales a ~ciach~ glupoty jak stary;)

Nie mam na czym pokazac teraz. Mam w domu 3 sztuki do iphona 6 4.7" ale zanim przyszly to sprzedalem iphona;)w okresie swiatecznym zamawialem i dluzej szly.

Wykonanie skorek stoi na najwyzszym mozliwym poziomie.jesli ktos lubi takie rzeczy to napewno sie nie zawiedzie na dbrandzie.

Edytowane przez Staszicu
    3.2. Nie używamy wulgaryzmów [...] oraz "cenzurowanych" przekleństw w postaci kropek/gwiazdek itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Q3lo

Nie wszystkim musi się podobać. Nie po to wydaje tyle kasy na telefon żeby maskować go pod dziecinnym "karbonem".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto tu mowi ze masz sobie je kupowac i naklejac?

W ogole to po co sie udzielasz jak nie jestes zainteresowany?

Tez sobie na xperie nie nakleje bo akurat do tego modelu wole szklo i takie tez mam po obu stronach ale skoro ktos o to pyta tzn ze mu sie podoba bo akurat ma inny gust niz ty i to juz jego interes a ty wyskakujesz jak wlasnie jak DZIECIAK i "be,szajs,mi sie nie podoba"

Przewietrz sie troche moze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora: Staszicu
    wykrzyk.png Przypominam o tym, że każdy ma prawo wyrazić tutaj swoje zdanie na dany temat. Bez znaczenia czy przedstawia ono produkt w pozytywnym/negatywnym świetle. Po to powstał ten wątek abyśmy zadawali pytania oraz wspólnie wymieniali się opiniami na temat różnych etui/pokrowców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grendel

Mój Z3 ubrany w Stilgut'a przeszedł dzisiaj crash test na betonowej posadzce. Na szczęście wszyscy zdrowi i bez uszczerbku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi