Skocz do zawartości
resak70

info Etui, futerały, bumpery do Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może, czy etui Sony SCR24 będzie pasowało do wersji Dual? Nie bardzo wiem, która z zaślepek różni się wielkością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy takie etui będzie pasować do d6633?

NILLKIN Czarne Etui Super Frosted Shield SONY Xperia Z3 | Sony \ Xperia Z3 \ Etui, futerały, pokrowce

Edit.

Widzę, że będzie pasować. Zastanawiają mnie jednak wymiary, które znalazłem: 180*100*17mm

Czy nie są one trochę przesadzone?

Edytowane przez Serchio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam tego NILLKINa i to chyba jedyny sensowny case dla tego modelu,

bierz bez zastanowienia, cena tez super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam etui silikonowego extra slim przeźroczyste plus do tego szkło hartowane na przód i tył i jestem mega zadowolony nic nie powiększa i telefon dobrze się trzyma w ręku nie ślizga się

nabazgrane z pilota od lodówki Z3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad kupnem case NILLKIN Frosted Shield i folię NILLKIN Amazing H+. Tylko teraz tak

1. Czy folia Nillkina szklana nie bedzie przeszkadzać case? Chodzi mi o to czy case nie będzie jej naruszał, odrywał.

2. Nillkin robi też folie na tył ze szkła? Jeśli tak to czy jest sens ją zakładać do case Nillkina? Lub czy w ogóle folie na tył zakładać choć będzie w case?

NILLKIN Amazing H+ SZKŁO FOLIA LCD SONY Xperia Z3 (5021620186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nillkin Etui Futerał SONY Xperia Z3 L55 + FOLIA (5107338675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ten case i folia jest ok czy mogą to być podróbki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebel

Hmm, najbardziej rzuca się ilość sztuk do sprzedaży, 91.

Więc albo to są podróbki albo gościu kupił hurtowo i dostał dobra cene, ale ja tam unikam znacznie tańszych produktów + z dużą ilością sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszło jakieś konkretniejsze etui jak Case Mate Tough? Chciałbym zmienić na coś bardziej pokazującego design Z3 i nie było tak wielkim klockiem + żeby po częsci przy upadku jednak zamortyzowało ten upadek, jak wcześniej wspomniany case mate

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebel
    Wyszło jakieś konkretniejsze etui jak Case Mate Tough? Chciałbym zmienić na coś bardziej pokazującego design Z3 i nie było tak wielkim klockiem + żeby po częsci przy upadku jednak zamortyzowało ten upadek, jak wcześniej wspomniany case mate

Jeśli chcesz amortyzować upadek to siłą rzeczy musi być etui + guma (która amortyzuje upadek) więc nici ze stylistyki.

Jeśli chcesz zachować stylistykę, ale będzie bardziej narażony na uszkodzenia (chociaż nie tak jak by był goły + dobre etui zawsze lepiej zamortyzuje upadek niż podróbka z Chin), to

*RINGKE FUSION (smoke dla ciemnych zetek)

*Case-Mate Barely (przezroczyste)

*Jakas tam nikita czy bumpeer , ale nie jestem przekonany do tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi