Skocz do zawartości
resak70

info Etui, futerały, bumpery do Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

lulu
    Czy ktoś posiada takie etui?

ETUI LOVE MEI BUMPER RAMKA - SONY XPERIA Z3 (4843387757) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I co o tym sadzicie, takie etui plus szkło na tył i przód?

Ja mam ten bumper. Jest dobrze wykonany, całkiem ładny, prawie nie wystaje ponad przód i tył telefonu. Wydaje się, że zamortyzuje siłę uderzenia przy upadku, ale sam na tym ucierpi prawie na pewno. Jest z aluminium, więc wgniecenia i rysy mogą pozostać.

Jednak największym problemem jest to, że nie posiada wycięcia na ładowarkę magnetyczną, a bardzo mi na nim zależało i teraz bumpera oddaję i szukam czegoś z wycięciem. Ale z tego co widzę, to jest mało alternatyw, zwłaszcza w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DevilCase Xperia Z3. Ale cena jest z kosmosu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draps

Poszukuje etui do z3 dual w formie klapki. Proszę o jakieś doradztwo.

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bmw-84

O kurde to lipa :/ A chciałem coś co by nie zasłaniało całego telefonu. Wiec pozostaje chyba RINGKE FUSION.

Edytowane przez bmw-84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grendel
    Poszukuje etui do z3 dual w formie klapki. Proszę o jakieś doradztwo.

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk

Ja używam Stilgut. Świetnie wykonane etui ze skóry. Wszystkie gniazda dostępne. Swoje kosztuje, ale za jakość trzeba zapłacić.

Ma jedną podstawową wadę w Z3, klapka mocno wycisza dźwięk dzwonka, który jak wiemy do głośnych nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy ktoś z Was posiada etui NILLKIN Frosted Shield?

Wydaje mi się dosyć ładne, ale czy telefon z tym etui mieści się w stacji ładującej?

I czy można je bez problemu założyć na telefon z szybką NILLKIN h+?

I czy myślicie, że na allegro są oryginały? Widziałam oferty od 17 zł, trochę to podejrzane, bo w sklepach internetowych kosztuje 29, 39 zł. Ale sprzedawcy deklarują, że można sprawdzić kod produktu na stronie. Może ktoś z Was ma etui z takiej aukcji?

Pozdrawiam, Nika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nika ja posiadam takie etui od 5 miesiecy. Jest calkiem estetyczne ale nie wlozysz w nim telefonu do stacji. Może ew po przerobkach. Jest ono wykonane z dosc twardego materialu. Moje po tych 5 miesiącach pękło przy klapce zaslaniajacej port usb. Podejrzewam ze od zdejmowania by wsadzic tel do stacji dokujacej. Podsumowując za takie pieniądze mysle ze warto wypróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj nika_blue!

Przed chwilą założyłem NILLKIN H+ i spokojnie może być z etui NILLKIN Frosted Shield. Myślałem że etui będzie bardziej "gumowe". Jest dość twardawe ale myślę że swoją rolę będzie spełniało. Liczyłem też że etui ma taki kołnierz wystający poza ekran że podczas upadku energię pochłonie etui. Kupiłem te etui (17,45 zł) z tej tańszej aukcji jak i szkło (29,99 zł). Wszystko wygląda na oryginał więc myślę że jest ok.

EDIT:

Sprawdziłem i produkt jest oryginalny szkło jak i etui. Kupiłem na Allegro od użytkownika www_telefere_pl

Edytowane przez jacu1234567890
    sprawdzenie oryginalności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda sprawa z gumowymi etui a NFC? Fale będą dalej łapać, czy jednak kawałek gumy je zablokuje?

Znacie jakieś gumowe Etui z wycięciami w miejscu anteny/nadajnika nfc? Widziałem takie chyba do Galaxy albo innego telefonu, nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Telefon miał zakryte całe plecki gumowym etui, ale w miejscu gdzie jest chip NFC było wycięte okienko - tak, żeby można było używać tego połączenia bez konieczności ściągania gumy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi