Skocz do zawartości
resak70

info Etui, futerały, bumpery do Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

ufon73

Mialbys jakieś real foto? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mogę Wam szczerze polecić etui case mate though w komplecie ze szkłem na przód nillkina. Jadąc rowerem chciałem poprawić koszulkę rowerową taką z kieszeniami z tyłu, musiałem niechcący podbić telefon od dołu który przy około 30-40km/h wypadł na asfalt. Pierwsze wrażenie rozłączyło bezprzewodowe słuchawki, myślę no pięknie telefon w drobny mak się rozpadł. Podjeżdżam i powstało jedynie 1milimetrowe skruszenie szkła od rogu, którego nawet nie widać. Mimo założonego etui, które 99% siły z jaką rąbnął telefon przyjęło. Na samym etui nie została nawet najmniejsza ryska pomimo przejechania około 5m po betonie :P. Tak więc mój pomysł by kupić etui, które bardziej pokazuje wygląd telefonu, a mniej chroni sam telefon poległo na samym starcie. Z innym etui musiałbym albo zbierać części telefonu bo nie wierzę, że kant by wytrzymał tak mocne uderzenie albo kupować nowe szkło na przód. A tak mogę dalej spać spokojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ufon73

Wie ktoś jakby wspolgarlo puro 0.3mm i szkło nillkina? :) ewentualnie jakies fotki w puro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,

jestem posiadaczem Z3 raptem od kilku godzin. Szkło Nikillin było podstawą po tym, gdy chroniła moją Z1C. 

Jakie etui wybrać? Chciałbym zabezpieczyć ale i nie stracić na wyglądzie (copper)- ale to nie jest podstawą mimo wszystko. Zabezpieczenie + możliwość ładowania przez stację dokującą bez potrzeby ściągania etui, czy w tym przypadku http://allegro.pl/ringke-fusion-etui-case-sony-xperia-z3-folia-i5068587653.html- spełni powyższe oczekiwania (Crystal View)? Przede wszystkim tutaj pytanie o stację dokującą, czy przy tym etui wejdzie bez jej ściągania do stacji dokującej?

Będę wdzięczny za podpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyżej ktoś pisał, że w Ringke telefon nie mieści się w stacji, przeczytaj od początku ten temat i powinno być to napisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xFmKx

witam :)

Jestem posiadaczem Sony Xperia Z3 Dual Sim :) jak się można domyślić poszukuje Etui ale coś porządnego żadne skórzane klapki i jak na złość dla wersji DUAL poszukać czegoś mocnego nie mogę :(

Orientuje się ktoś lub poleci bardzo dobre etui? Właśnie dla z3 w wariancie Dual Sim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nikke

Chciałem kupić sobie stację dokującą, ale zauważyłem, że nie którzy piszą, że wchodzi z3c w tym casie a nie którzy, że nie. Jak to z jest z tym Ringke Fusion?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytaj w tym dziale:

http://forum.android.com.pl/forum/1267-akcesoria/

Tam jest forum modelu Z3C, tutaj Z3. Szybciej uzyskasz odpowiedzi w tamtym dziale.

Edytowane przez matik3789

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi