Skocz do zawartości
resak70

info Etui, futerały, bumpery do Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

takie kolego, że złącze wraz z zaślepką po lewej stronie jest o wiele większe niż w standardowej zetce. W związku z powyższym pokrowiec todzież etui nie będzie pasowało otworami

Nie jestem pewien czy chodziło Ci o lewą, czy o prawą stronę... Według mnie różnica jest po prawej tam gdzie są karty sim (ale to nie jest ważne). Dedykowane etui, pokrowce, obudowy są i tak tam zabudowane. Odsłonięta jest zaślepka z lewej, tam gdzie jest złącze usb i karta pamięci, a w z3 i w z3dual są takie same...

---------- Post dołączono o 02:43 ---------- Poprzedni post napisano o 02:34 ----------

Ma/miał ktoś CASE-MATE BARELY THERE ? Bo myślę nad zakupem wersji przezroczystej.

Mam ją, tylko w wersji czarnej. Jakościowo jest super. Spasowana jest idealnie. Niewiele pogrubia telefon. Pasuje do oryginalnej stacji dokującej. Niestety po założeniu na ekran szkła już ciężko jest telefon wcisnąć... Do ładowania muszę zdejmować obudowę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego do ładowania musisz zdejmować obudowę?

Ze zdjęć wynika że slot micro USB jest odsłonięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisałem, do ładowania używam stacji dokującej. Telefon w case-mate i ze szkłem na ekranie nie mieści się na grubość w gnieździe... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak jak napisałem, do ładowania używam stacji dokującej. Telefon w case-mate i ze szkłem na ekranie nie mieści się na grubość w gnieździe...

Przy stacji dokującej DK48 są różne wkładki u mnie pasuje ta oznaczona 34B. Telefon w Case Mate Tough i ze szkłem ma delikatny luzik więc jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm @Maxell76 dzięki bardzo. Ale ze mnie du*a :D Te wkładki 34A, 34B są opisane jako do Z3 compact i nawet ich nie wyjmowałem z pudełka :) A faktycznie mają trochę luzu i można włożyć Z3 z CaseMate i szkłem...

W opisie do Z3 są wkładki 45A, 45B... Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kakaef

Polecam zakupiony przeze mnie BUMPER SONIVO FUSION. Dobrze dopasowany i przyjemny w dotyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A więc tutaj łapcie zdjęcia tego case'a wg mnie narazie jedyny sensowny wybór.

Początkowe zdjęcia przedstawiają Z3 w tym casie na stacji magnetycznej i bez, reszta to zdjęcia pokazujące jakość aparatu w E3. Wszystkie zostały zrobione tym telefonem.

Photos from Xperia E3 - Imgur

Witam a jak z wytrzymaloscia tego etui?

---------- Post dołączono o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Polecam zakupiony przeze mnie BUMPER SONIVO FUSION. Dobrze dopasowany i przyjemny w dotyku.

Moze wrzucisz foty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Case Mate zrobiony z dwóch części silikonowej nakładki i usztywniacza plastikowego. Wg mnie nie ma prawa się w nim nic stac nawet jeśli spadnie nam ze sporej wysokości. Prócz uszkodzeń wewnątrz urządzenia, ale tego narazie żaden pokrowiec/case/bumper w 100% nie gwarantuje. Narazie ten Case Mate i Ringke Fusion nie mają konkurencji. Ringke ma o tyle lepsze przyciski bo łatwiej się je wciska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołąćze do dyskusji jako że też posiadam xpeire z3 w wersji dual sim i powiem ze ona sie niczym w wygladzie nie rozni od wersji one sim oprocz tego ze pod zaslepka z prawej strony ma dwa sloty oczywiscie :) z tego co wiem a wy mozecie potwierdzic zwykla xperia pod ta zaslepka tez ma dwa porty z tym ze jeden zablokowany :) ale tak w temacie

podoba mi sie te przezroczyste etui chyba je kupie nie bede musial zakrywac miedzianego koloru mojej xperki :D

PS co sadzicie o tym BUMPER SONIVO FUSION ktorym sie kolega wyzej pochwalil warto ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi