Skocz do zawartości
resak70

info Etui, futerały, bumpery do Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

szuwx

Różnica jest taka że z lewej strony, od strony złącza magnetycznego, w zwykłej z3 masz mała zaślepkę, a dualu masz dużą. Mam silicon case od ringke f. I nie mogę otworzyć tej klapki. W sumie to telefon ładuje przez stację więc mi to nie przeszkadza. Co to samego etui to źle nie wygląda, tylko miejsce przy wycięciu na port magnetyczny jest bardzo delikatne. Z czasem pewnie się przerwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No skoro tak mowisz ale dla mnie to co najmniej dziwne bo chodzi Ci o zaslepke z lewej strony chroniaca port usb i wejscie na mikro sd ? jezeli w z3 one sim sa takie same porta to jak zaslepka moze byc mniejsza ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie miałem w ręce zwykłej Z3. Wydawać by się mogło, że różnica w zaślepce jest z prawej strony. Tam gdzie w Z3 dual są dwa sloty na nano-sim. Ja mam założone case mate Barely There Case for Sony Xperia Z3 | Case-Mate i zaślepka z lewej nie jest zasłonięta (chociaż jej nie używam, nic nie stoi na przeszkodzie żeby ją otworzyć).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szuwx

Też tak myślałem dopóki nie zobaczyłem zwykłej z3, ale dla osób które chcą się przekonać na własne oczy proponuję allegro i zdjęcia real foto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w-w111

Co sądzicie o etui SCR24 Sony z funkcją podglądu ekranu? Ktoś to może testował, przydatne są te funkcje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szuwx
    Co sądzicie o etui SCR24 Sony z funkcją podglądu ekranu? Ktoś to może testował, przydatne są te funkcje?

Nie widzę sensu tego etui gdyż żaden róg nie jest chroniony, tylko przód i tył. Telefon jest 'wklejany' w to etui, więc jak jakiś paproch lub ziarno piasku się tam dostanie to porysuje tył telefonu. Jeżeli już brałbym z klapką to model z ładowanie indukcyjnym. Ale są tylko czarne i białe. Za to w nim rogi są chronione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmuszony faktem, że na allegro nie było przez dłuższy czas etui Case-Mate Barely There w wersji przezroczystej, to z braku laku zakupiłem to:

SONY XPERIA Z3 ETUI CRYSTAL HARD CASE PRZEŹROCZYST (4809356152) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I w sumie za tą cenę (1/3 case-mate) jest OK, chociaż mogłoby być tańsze, bo to zwykły plastik, który koszmarnie sie rysuje, ale telefon wygląda OK. To znaczy etui prawie nie widać. Zaleta w stosunku do case-mate (poza ceną) jest taka, ze lewy bok jest lepiej osłonięty.

Posiadam również przezroczyste etui Ringke Fusion - super wykonanie i dość dobra ochrona, ale optycznie mocno powiększa telefon.

Zastanawiałem się♥nad SCR24 od Sony, ale odstrasza mnie cena.

Natomiast etui z ładowaniem indukcyjnym jest chyba najbrzydsze na świecie. Nie kumam kto kupuje takie etui do fona za 2 koła, lub inne wynalazki jak syfiasta guma typu SLINE za 5zł, no ale to już♥kwestia gustu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te etui bd do dup.... Moia kobietka miala takie cos na htc i cale bylo zaraz porysowane itp itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    figo

@up

które etui twierdzisz ze bd do d.py?

Tez myślę nad tym SCR24 ale opinie na jego temat są skrajnie różne :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zastanawiałem się nad tym SCR24. Ale za cenę 150zł, 0 ochrony, i naklejane na plecy telefonu, mówię stanowcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi