Skocz do zawartości
resak70

info Etui, futerały, bumpery do Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co rzeczywiscie etui z xperi z3 nie bd pasowac na xperie z3 dual? Wiekszy wybor na allegro jest w etiu xperi z3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na wielkość będzie ale nie otworzysz zaślepki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój case-mate jest opisany jako do Z3 a do z3 dual pasuje idealnie. Klapka się otwiera bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laqrua

Jak wygląda sytuacja z tymi casa'mi przy użytkowaniu szkła ochronnego na ekran?

Ja obecnie używam zwykły silikon do ochrony przed upadkiem, jednak ten silikon przy połączeniu ze szkłem nillkin silikon miejscami podnosi szkło (szczególnie to widać na rogach, dlatego musiałem je lekko podciąć), zakupiłbym SONIVO FUSION FRAME CASE, ale mam obawy że problem będzie podobny, ponieważ z obserwacji zauważyłem że odpowiedzialne za to są ranty opierające się na ekranie.

Lub proszę zaproponujcie jakis cash z silikonem i plastikiem, który gwarantuje bezproblemowa połączenie ze szkłem 0,3 mm

Jakie sa Wasze doświadczenia z tym?

Edytowane przez laqrua

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam założone szkło 0,3 mm i case'a. Między brzegami a szkłem jest jeszcze z 1mm luzu. Nie ma możliwości żeby go podwadzało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laqrua
    Mam założone szkło 0,3 mm i case'a. Między brzegami a szkłem jest jeszcze z 1mm luzu. Nie ma możliwości żeby go podwadzało...

To case mate co posiadasz to sam plastik? Mam obawy o dość sporą część odsłoniętej obudowy, dlatego bardziej preferowałbym coś na kształt silikonu z wyciętymi otworami na wszelkie otwory i klapki tak aby odkrytych boczków było co najmniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ten ostatni Tough Case i jestem mega zadowolony. Składa się z dwóch części pierwsze silikonowej wkładki i zewnętrznej z utwardzanego materiału z fajną fakturą na pleckach także w razie upadku pochłonie całą energię uderzenia. Do tego całość jest wykonana bardzo starannie. Na lewym boku jest wycięcie na stacje magnetyczną dlatego nie ma potrzeby zdejmowania case'a do ładowania. Warto było wydać 100zł i polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w-w111

Do swojej Z3 Dual zakupiłem Krusell Malmo TextureCover Sony Xperia Z3. Na tylnej szybce mam folię, z przodu szkło NILLKIN. Wszystko idealnie pasuje, nic nie odstaje. Telefon znacznie pewniej trzyma się w dłoni a i estetyka jest w miarę zachowana. Jednym słowem: polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy ktoś posiada etui Rearth Ringke Fusion Sony Xperia Z3 Bumper Case - Smoke Black (Rearth Ringke Fusion Sony Xperia Z3 Bumper Case - Smoke Black :: MobileFun Polska) oraz szkło Nillkin 9H Tempered Glass Sony Xperia Z3 Screen Protector (Nillkin 9H Tempered Glass Sony Xperia Z3 Screen Protector :: MobileFun Polska), bo chciałbym się dowiedzieć czy ten sylikon przy połączeniu ze szkłem nillkin nie będzie podnosił szkła na rogach oraz przy naciskaniu przycisków? Jeżeli ktoś posiada również stację ładującą dk48 + ten sylikon, to czy normalnie się ładuję, tzn. mam na razie zwykły sylikon i jak chcę ładować to muszę go zdejmować bo magnes nie łapie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi