Skocz do zawartości
resak70

info Etui, futerały, bumpery do Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Do kefir001 - z czystym sumieniem mogę Ci polecić szkło Nillkin 9H Tempered Glass Sony Xperia Z3 Screen Protector jest zdecydowanie lepsze od folii i zdecydowanie lepsza ochrona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram Wiktora. Nillkin mimo, że jest chińską marką robi świetne produkty. Szkło 9H zakładam na wszystkie swoje dotychczasowe smartfony, moim zdaniem to jeden z najlepszych "ochraniaczy" ekranów.

Do kompletu zaopatrzyłem się (jak zwykle zresztą) w plecki Nillkina "Frosted Shield", o dziwo pomimo tego, że mam wersję dual sim, wszystkie wycięcia pasują jak ulał. I co najważniejsze plecki nie "kolidują" ze szkłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bratpit
    Do kefir001 - z czystym sumieniem mogę Ci polecić szkło Nillkin 9H Tempered Glass Sony Xperia Z3 Screen Protector jest zdecydowanie lepsze od folii i zdecydowanie lepsza ochrona.

Gdzie kupiliście swoje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JA swoje szkło kupiłem tutaj Nillkin 9H Tempered Glass Sony Xperia Z3 Screen Protector :: MobileFun Polska

---------- Post dołączono o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Moja Z3 już siedzi w Rearth Ringke Fusion Sony Xperia Z3 Bumper Case - Smoke Black. Powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania i dopasowania do telefonu, a co najważniejsze NIE PODNOSI MI SZKŁA NA ROGACH ANI PRZY NACISKANIU PRZYCISKÓW (zamawialem na allegro RINGKE FUSION - ETUI CASE - SONY XPERIA Z3 + FOLIA (4844869868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.). Także mogę śmiało polecić ten komplet(szkło-nillkin & case-rearth ringke fusion) dla niezdecydowanych w co 'ubrać' swoją Z3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najtaniej wychodzi na Aliexpress, tylko długi czas oczekiwania. Użyj szukajki na Allegro, komplet wyjdzie nie więcej niż 60-65 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Z3 dual z tough case mate +folia na tył i szkłem nillkina na ekran wejdzie do stacji dokujacej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hormon tak wejdzie bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm to kupić ten case-mate oraz szkła? tej foli 3mk rock nie? i na tył jaka folie? i wszystko bd pasowało do stacji?

dobra jest to aukcja ?

Edytowane przez kefir001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ale znajdziesz tańsze na allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi