Skocz do zawartości
resak70

info Etui, futerały, bumpery do Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

patrikos23

wpisz w allegro etui pancerne z3 i wybierz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

Że swojej strony polecam etui nillkin. 

obecnie korzystam z nillkin frosted shield,  bardzo dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zakrza

Zamierzam kupić szkło hartowane Nillkin 9H+ oraz stację dokującą. Jakie etui do tego polecicie, żeby to wszystko się ładnie zmieściło? Wiem, że  Nillkin  robi też etui, więc może coś od nich? Zależałoby mi na tym, żeby etui jak najmniej zmieniało wygląda telefonu, bo uważam Z3 za ładnego smartfona. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że takie zwykłe przezroczyste i cienkie to raczej słaba ochrona, ale sądzę, że podacie mi jakieś kompromisowe rozwiązanie;)

EDIT: Dodam, że nie pracuję w jakichś zapylonych warunkach i nie rzucam telefonem. Za to do wody czasem może wpaść. To może być istotne przy doborze etui.

Edytowane przez Zakrza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

gdy miałem z3 to używałem imak cowboy w wersji czarnej o powiem, że fajnie sie prezentowało, pasowało do stacji dokującej, a chroniło jak każde inne ;)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zakrza

Ten Imak odpada. Raz, że nie ma wersji do Z3 na allegro, a dwa, że nie jest przezroczysty.

Jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam. Nie wiem czy jeszcze ktoś tutaj zagląda ale zapytam czy stosując jak czytam różne etui do Z3 nikt nie miał żadnych problemów z robieniem zdjęć? Chodzi np. o zdjęcia z flashem lub makro. U mnie po założeniu pokrowca np. Goospery

https://allegro.pl/oferta/etui-gumowe-mercury-jelly-case-do-sony-xperia-z3-7843743218?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MjhmZDgwYjktOGE3OC00N2E5LWJmNTctODQ0MDlkYTlkMWNkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=b861710c-8c88-4e8a-8658-bbe5bf0e264e

nie mogę zrobić żadnego zdjęcia makro bo aparat nie może złapać ostrości!  Po założeniu:

https://allegro.pl/oferta/sony-xperia-z3-etui-book-magnet-case-kabura-czarny-7091222984?snapshot=MjAxOS0wMi0xMVQxNzowNzo1MS42NjhaO2J1eWVyOzViOWEyNjdmZDEyODRhOGM0MWExMWVhNTExOWE2NTk0Nzc2NDk3YzNkODEzOGZiMTgyMjE0ZTZkYWI0MTMzNDg%3D

aparat nie może ani złapać ostrości w makro ani zrobić zdjęcia z flashem bo wychodzi wszystko za mgłą...

Załamany już jestem i nie wiem czy to wina aparatu? Chociaż na "golasa" raczej jest ok. Tzn. nieraz też muszę wyłączyć i włączyć aparat aby ostrość była OK w trybie makro.

Pozdr

Paweł

Edytowane przez Paweł58

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osobiście mam etuii silikonowe ze zdjeciem zamówione na tej stronie :  www.etuo.pl

sam sobie komponijesz.

Co do ksiązkowego odradzam jak kiedyś upadla mi Z1 to w locie zrobił soe z tego motyl i poczaskal sie ekran .poza tym nie mozna inteligentnie odbierac polaczen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lisq

hej, poleci ktoś dobre etui na Z3, które było lekkie i wygodne ale jednocześnie chroniło przed upadkiem? niedawno zdjalem z tylnej obudowy folie i teraz telefon mi sie slizga strasznie, raz mi spadl z wysokosci 1 metra i musialem wymieniac plyte glowna :/ wiec teraz wolalbym sie jakos zabezpieczyc

sam szukalem ale nie wiem czy takie etui materialowe (a sa rozne materialy) wystarczy czy trzeba jakies plastikowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi