Skocz do zawartości
Gość Plichu

Instalacja custom romu Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie zrobiłem CID teraz. Zrobiłem SuperWipe teraz instaluje się RHD przez recovery. ROM Manager w takim razie zainstaluje od razu po instalacji systemu. Tylko ja mam pytanie czy to aby zadziała czy to szukanie tych romow to tylko kwestia tych oryginalnych? :) I teraz pytanie czy backup oryginalnego nie usunie się jakbym chciał backup rhd zrobić? Bo ten backup vodafone dobrze by mieć i nie szukać potem gdyby miał isc na serwis. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Backup nie usuwa poprzedniego, mozesz smiało robic poki miejsca na karcie wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warto zrobic SuperCID, mozesz potem instalowac kazdy ROM, na przyklad oficjalne HTC.

Hmm, oficjalne od HTC można i bez tego (choć nie wiem, jak w wypadku brandu), bardziej precyzyjnie chodzi tu chyba o ROMy przeznaczone dla innych regionów, np. azjatyckie.

A co do instalacji custom ROMów - przypominam, że to nie ten temat ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ten backup z root. I teraz pytanie czy dzięki temu da rade powrócić na soft z Vodafone czy musze ściągać coś. Ale to pewnie też nie ten temat ;D

<kHoTeCek> Posty przeniesione, ale żartów koniec.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Kierowniczka jak to zobaczy to nas obu pobije. Masz backupa z vodafone, to będziesz miał go cały czas. W razie czego wrócisz. Ale serwis ma gdzieś twój brand. Chodzi o roota i s-off. Wiec przed serwisem oryginalne ruu od htc i gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    muniek

Mógłby ktoś rozjaśnić sprawę kernela - kiedy zmieniać , jak poprawnie instalować i jak ewentualnie powrócić do standardowego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam chce wgrać przez recovery moda ale co z wipe mam dac wipe all??? i jesli tak to co z karta pamieci wyjac???jesli nie czy kasuje wszystko co na niej mam

zrobiłem wipe all i teraz tel mi sie nie włącza co robić stoi na HTC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wipe all? no to wyczyściłeś pamieć telefonu. nalezy zainstalować teraz jakis rom z zipa, ktory powinienes miec na karcie pamieci, skoro robiłeś wipe...

a jakiż to mod chciałeś wgrać? bo jesli to mod jak beats czy amaze camera lub theme dla romu to nie robie sie wipe :D nadgrywa sie wtedy tylko jako install zip w cvm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafit

Mógłby ktoś sprecyzować ile mniej więcej trwa to "dłuższe" uruchamianie telefonu?

Edytowane przez Rafit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi