Skocz do zawartości
Gość Plichu

Instalacja custom romu Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Archie

patrykowy no super, to powiedzmy wiem dzieki

tyle że główny problem tkwi w tym że siedze w recovery a tam niczego na sd nie zgram - pytanie brzmi co zrobić, aby sie z niego wydostać albo móc podłączyć karte...

przy klikaniu mount USB storage wywala mi 'E: Unable to open ums lunfile (no such file or directory)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli.

Mógłbyś jaśniej napisać?

Pliki wrzuć na sd przez kompa, tzn jeśli o tym mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Archie
    Napisano (edytowane)

Z uwagi na brak możliwości uruchomienia androida - bootloop - jestem skazany na poruszanie się po recovery, przez które nie dostane sie dzieki pc na karte i nie wrzuce plików których potrzebuję do wgrania normalnego ics

Potrzebuję porady, co zrobić w takiej sytuacji (czyli gdy do dyspozycji tylko recovery)

@down: o wlasnie dzieki

Edytowane przez Archie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, rozumiem.

Pozostaje poszukać czytnika kart/innego sprzętu który obsługuje sd i pliki wrzucić przez niego.

Innej możliwości nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam, posiadam HTC Sensation XE mam taki problem iż jaki rom bym nie zainstalował to nie chce mi się tel włączyć, laguje zawsze na animacji włączania. Tylko standardowy rom działa. Pomocy.

Edytowane przez SnP88
    rom wystarczy jedno o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S-Off jest? custom recovery? root?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Custom recovery jest i root też. Nie mogę zrobić tego S-Off ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Na początku przepraszam jeśli taki temat już była ale nie znalazłem odpowiedzi. Sprawa wygląda tak wczoraj wieczorem dostałem od koleżanki telefon z prośna o wgranie romu i t zaczyna się problem bo z tego co wiedzę po wejściu w bootladera dostaję następująca informację

-Revolutionary-

PYRAMID PVT SHIP S-OFF RL

HBOOT - 1.27.1100

RADIO - 10.14.9035.01_M

eMMC-boot

Jan 13 2012, 17:33:34

recovery też ma jakieś wgrane 'ClockworMod Recovery v5.0.2.0 i po wrzuceniu jakiegokolwiek romu wgraniu go telefon ciągle w koło się resetuje pojawia się logo HTC dźwięk i tak w koło wipe nic nie pomaga. Najdalej że tak powiem zaszedł na CM 10.01 bo tak doszło do momentu konfiguracji i tam też się wysypał. Przez RUU też nie można go zaktualizować ponieważ telefon się w koło resetuje. Prosił bym o pomoc.

Udało mi się wgrać 4EXTRecovery ale dalej to samo, wgrywam rom i znów się resetuje :/

Edytowane przez iRafciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Rozumiem, że RUU które próbujesz wgrać jest zgodne z CIDem słuchawki? Jeśli tak, to spróbuj wgrać RUU podłączając telefon do komputera w trybie fastboot usb - czasami to pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok zrobiłem jak napisałeś RUU mi się wgrywa, czyli jak się wgra zrobię backup tego romu a później mogę spróbować wgrać inny dobrze rozumiem ?

Niestety nic nie pomaga wgrałem zrobiłem roota ale za każdym razem gdy wgrywam inny rom np CM czy też [ROM][JB][sense 4+][02.05] Team Venom presents: ViperS 3.0.2 - always one step ahead telefon uruchamia się i wyłącza i tak w koło robiłem wszystko Wipe itp ręce mi już opadają :(

Robię wszystko jak w tym poradniku i nadal jestem po ciemnej stronie mocy albo rom nie wstaje albo bootloop i echo :(

Edytowane przez iRafciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi