Skocz do zawartości
kosmoskosmos86

Zmiana kolorów w menu xcover3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

jestem tu nowy wiec jak coś napisze nie tak to proszę o wyrozumiałość

mam nowy tel i od kilku dni walczę ze zmiana kolorów menu, tła przy wysyłaniu sms i kontaktach

poniżej wklejam jak to wygląda

31961_3.jpg

u mnie na tel jest tak jak z prawej strony a chciał bym to zmienić tak żeby tło było czarne a litery białe bo strasznie to razi w nocy w aucie

dziękuje za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buniaa

Mam ten sam problem, tyle że w galaxy grand prime. Przeszłam z ace4 na grand prime i w ace było czarne menu a tu jest białe i przeraźliwie mnie to mierzi, na tyle że jak mi się nie uda zmienić koloru na czarny to chyba wrócę do ace'a. Czy ktoś wie jak zmienić kolor menu? Byłabym wdzięczna za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To "urok" Lolipopa. Wiem, że hasło w stylu "wróć do KK" zakrawa na żart, ale... Bez roota i dodatkowych modyfikacji się nie uda.

Tytaptalkowane na notatniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buniaa

@up

O kurcze.. No to załamka. W ogóle nie spodziewałam się, że w grand primie będzie ten cały nowy "lizak" bo jak przeglądałam strony to miał być kit.kat. A tu masz.. I pewnie po roocie stracę gwarancję. Ale jestem w takiej desperacji, że chyba lepsze i to. BO w najbliższym czasie nie szykują się żadne aktualizacje pewnie? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi