Skocz do zawartości
michalos

rom CM12.1 LOLIPOP dla Cube ,Nowa Stabilna wersja + dodane fix dla yt

Rekomendowane odpowiedzi

Też wgrałem PACMAN i nie mam zamiaru się przesiadać :) też mnie boli te nagrywanie ale da sie jakoś przeżyć czekam na kolejne wersje !

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

Wie ktoś może jak zmienić żeby aplikacje powyżej 1gb instalowało na karte? Bo mam problem z np. Asphalt8 aplikacja nie chce się zainstalować z powodu iż wyskakuje że zamało pamięci ...

Edytowane przez gremlinovski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

instalował ktoś na cwm? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

instalował ktoś na cwm?

Tak PhilZ recovery.

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pac man bardzo ciekawy rom. Zainstalowałem, wszystko śmiga, jestem prawie zadowolony, boli w oczy tylko to ze nie moge nagrywac wideo. Dasz radę jakoś to naprawić w miarę możliwości? Bo nie chce zmieniać tego romu :D z góry dzięki :D

Do nagrywania spróbuj użyć Videocam Illusion w 720p powinno nagrywać. Jak narazie to problem we wszystkich portach cm12 na mtk 6582.

Wysłane z mojego Cube przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pac-man uwalił mi telefon na amen, nie chciał przerzucać apek na kartę sd a po resecie już nie wstał. Nie mam dostępu do recovery, spft nie daje rady go wykryć, w menadżerze jest tylko mtk prealoader. Ładnie się zapowiadał ale teraz modlę się żeby serwis go przyjął. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja instalowałem przez CMW i śmiga aż miło. Nie nagrywam więc nic mnie nie boli, a z systemu jestem MEGA zadowolony- bateria trzyma jak szalona, wydajność jest pierwsza klasa, bugów nie wywala :D 

@@koyot1988 masz CMW czy PhilZ? Jak masz CMW to czasem od momentu pierwszej wersji lollipopa mam problem z wejściem w recovery- musisz wcisnąć kombinację klawiszy jak do recovery (vol "-" i power) i poczekać- wywala po chwili czarny ekran jakby się wyłączył. Wtedy wyciągam baterię i wkładam ją spowrotem i odpalam normalnie- sam wchodzi do recovery ;) Może pomoże 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ricco

Haha mówiłem Ci Michalos ze będzie git

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up jest coś w dziale modyfikacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

udało mi się go uratować przez spft ze strony myphona i kombinacje ze sterownikami bo mi jako yuneOS zaczeło go wykrywać. Tylko kto wie dlaczego mi w tym Packu nie chciało na karcie sd instalować apek, wie ktoś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pac man bardzo ciekawy rom. Zainstalowałem, wszystko śmiga, jestem prawie zadowolony, boli w oczy tylko to ze nie moge nagrywac wideo. Dasz radę jakoś to naprawić w miarę możliwości? Bo nie chce zmieniać tego romu :D z góry dzięki :D

Do nagrywania spróbuj użyć Videocam Illusion w 720p powinno nagrywać. Jak narazie to problem we wszystkich portach cm12 na mtk 6582.

Wysłane z mojego Cube przy użyciu Tapatalka

Videocam Illusion pomógł, tylko bardziej miałem na myśli programy typu snapchat. Czyli stwierdzam ze nie predko bedzie bedzie naprawione to wideo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi