Skocz do zawartości
HewciakCFC

Łączność USB, problem z przesyłaniem plików

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Xperie Z (C6603), problem polega na tym, że gdy próbuje przesłać pliki a konkretnie muzykę do folderu "music" pokazuje się okno kopiowania ale stoi w miejscu a po pewnym czasie wyskakuje błąd "urządzenie przestało działać lub zostało odłączone" oczywiście nic nie zostało odłączone, w telefonie i na komputerze jest pokazane połączenie, w programie  Sony PC Companion 2.1 również nadal wyczytuje telefon, dodam jeszcze że do każdego innego folderu mogę sobie kopiować pliki. Wie ktoś może o co tutaj się rozchodzi? Pozdrawiam.

Edytowane przez HewciakCFC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@HewciakCFC

W swoich xperiach też tak niekiedy miałem przy wgrywaniu plików gier do Xperii S to z pewnością wina podłączenia przez USB przez tryb przesyłania multimediów gdy podłączałem telefon jako pamięć masowa nie było takich problemów ale w tych nowych telefonach już takiego trybu podłączania niema.

Może próbuj wgrywać muzykę po trochu np. po 30-40 utworów i wtedy nic nie powinno paść bo jeśli odrazu próbujesz wrzucić z 200 piosenek to telefon po USB zwalnia przesył i wtedy wysypuje komunikat po czym rozłącza tak jakby kabel USB spróbuj też utrzymywać telefon na podświetlonym ekranie podczas wgrywania bo może rozłączać USB też przez to że telefon zapada w Tryb Uśpienia.

Edytowane przez ArEk335

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem dodać, że ja chcę przesłać jeden plik, jedną piosenkę i takie rzeczy sie dzieją, ale spróbowałem tak jak pisałeś żeby telefon ciągle był podświetlony podczas tego kopiowania, niestety nadal nic..

Edytowane przez HewciakCFC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi