Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

atl

Cześć,

dzisiaj po 7 miesiącach pracy - oczywiscie nie cały czas, ale z przerwami i powiedzmy srednio po 2 godziny dziennie - opublikowalem aplikacje.

Krótki opis:

Aplikacja moje finanse to doskonałe narzędzie dla wszystkich którzy chcą kontrolować swoje wydatki. Od teraz zarządzanie budżetem domowym jest jeszcze łatwiejsze. Dzięki starannie dobranym funkcjom powinieneś móc więcej oszczędzać, ale także dokładnie analizować swoje operacje finansowe.

Link do marketu:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sevencsolutions.myfinances

XOFVovY43-VCemHL1toqeVc4JDxMN4JB4plbr1wE

Fajnie jakbyscie zainstalowali i dali feedback co tam dorobic poprawic, czy te funkcje ktore wybralem sa uzyteczne itp

oczywiscie dobre oceny tez mile widziane bo kazdy z nas wie jak ciezko wypromowac aplikacje :)

Jeśli ktos by chcial pomoc mi z reklama oczywiscie odplatnie to rowniez prosze o kontakt. Mam na mysli wyswietlenia w swojej aplikacji.

Pozdrawiam i dzieki

Edytowane przez camdell
    dodana grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atl

Dzięki za odpowiedź.

No jest po Polsku bo Polak jest autorem :)

Cały czas się głowie jak reklamować, co usprawnić, ulepszyć w kolejnej wersji, dlatego zainstalowanie i krótki feedback a może nawet ocena będzie dla mnie nieocenioną pomocą.

Mogę zdradzić, że pracuje nad synchronizacją na wiele urządzeń, ale to wszystko zależy od tego czy uzytkownikom się spodoba obecna wersja :)

Pozdrawiam i miłego popołudnia, a ja tymczasem wracam do pracy nad reklamą aplikacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pkob86

synchro jak najbardziej,

eksportowanie/importowanie tez dla mnie musi byc i to wformacie najlepiej excel i wybrane parametrow co ma sie tam znalezc.

wydatki stałe - w formie przypomnienia i odfajkowania pozniej, ew zmiana wysokosci rachunku

mozliwosc prowadzenia kilku kont, podzial na miesiace(wyswietlanie oraz liczenie. w cash wyswietlac sie dalo ale liczylo wydatki od poczatki)

ona nie jest podobna do cashdroid?? tamta mi sie podoba ale juz aktualizacji brak

jak sobie cos przypomne albo bedzie mi potrzebne w apk napisze maila.

jak wypromowac apke?? wlasnie takie forum jest najlepszym, bezplatna reklama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

czy aplikacja ma lub będzie miała synchronizacje 2 urządzeń? 

Nie export plików ale jakoś - nie musi być od razu - nawet po BT, w sieci lokalnej/domowej czy coś.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atl

@@frrancuz

Tak, aplikacja będzie miała synchronizację wielu urządzeń, ale to jeszcze chwilkę potrwa. Jako, że to pierwsza wesja to zbieramy opinie użytkowników i o synchro pytało już kilka osób.

Już nawet zaczęliśmy coś tam robić, ale to dopiero początek, więc jak będę mógł oszacować dokładniejsza datę dam znać.

@@pkob86

Co do eksportu to jest tam opcja co ma się wyeksportować - zakres kwot, dat, kategorii, konto. Jeśli masz pomysły na kolejne parametry to śmiało pisz.

Co do wydatków stałych bardzo długo się zastanawialiśmy w jaki sposób je zaprojektować, aby były najbadziej użyteczne. Zbieramy opinie i będziemy działać. Dzięki!! :)

Aplikacja posiada możliwość prowadzenia kilku kont. Mógłbyś bardziej sprecyzować co masz na myśli?

Jeśli macie jakies inne opinie, sugestie to słuchamy - fajnie jest czytać, że ktoś chce używać - chętnie będziemy zmieniać aplkację, tak aby była użyteczna i po prostu dobra.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pkob86

juz wszystko wiem, konta mam kilka ale byly ukryte, znaczy mialem zaznaczone ze tylko glowne mi sie pokazuje. Ja osobiscie polecam, mialem wczesniej cashdroid, ale ta jest o wiele lepsza i ma w sobie potencjal. i co najwazniejsze autor jest otwarty na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atl

Za maks 3-4 dni wypuszcze aktualizacje. Nie bedzie ograniczenia co do palety kolorów przyporządkowanych do danej kategorii, bedzie color picker. No i pare innych poprawek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art12

Jestem pod wrażeniem. Teraz tylko zadaję sobie pytanie czemu zapłaciłem za Mój budżet... :D Będę testował. Świetna robota, big up i wielkie dzięki.

edit: jest możliwość wyłączenia tych irytujących reklam na dole? ;)

Edytowane przez art12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atl

Fajnie, że się podoba.

Co do wyłączenia reklam to jeszcze nie ma takiej możliwości, ale za jakiś czas na pewno zrobimy - nie obiecuje kiedy dokładnie, ale niedługo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi