Skocz do zawartości
SneakyBroccoli

Co kupić do 1000 zł (ewentualnie trochę więcej)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
    mam problem z wyborem telefonu. Założyłem sobie, że wybiorę model do 1000 zł, ewentualnie do 1200, ale raczej wolałbym tą tańszą opcję. Przeglądałem trochę różne fora i czytałem o różnych modelach smart-fonów i nadal mam pewne dylematy. Zacznę może od moich wymagań co do telefonu: 
    - dobry aparat ( filmów za dużo nie nagrywam, ale zdjęć potrafię robić sporo)
    - dobra specyfikacja techniczna (obecnie mam samsung galaxy s3 i chciałbym uniknąć wieszania się telefonu i ogólnie zamulania tak jak zdarza się to w tym modelu) 
    - bateria nie musi trzymać nie wiadomo jak długo, ale żeby ten jeden dzień spokojnie dawała radę (głównie przeglądam różne strony internetowe, sprawdzam fb, słucham muzyki, zrobię kilka zdjęć, w gry raczej nie gram, a jak już to w takie niezbyt obciążające telefon)
    -telefon dostępny na polskim rynku z gwarancją producenta (nie chciałbym zamawiać go z zagranicy, ponieważ chcę uniknąć problemów z gwarancją
    - nie przeszkadza mi wielkość ekranu, w sumie to mierzę w coś większego niż s3

Modele, które znalazłem, w kolejności od najbardziej mnie satysfakcjonującego:
    1. LG G2 (jest tutaj ze względu na cenę)
    2. LG G3 (waham się bo podobno potrafi się przegrzewać i przez rozdzielczość ekranu przycinać)
    3. Samsung S5 
    4. Sony Xperia Z2
    5. HTC One E8
    6. Motorola Moto X (trochę ze względu na możliwość kupienia z bambusowym tylnym panelem icon_smile.gif)

Czy macie jeszcze jakieś pomysły na inny model telefonu? Z góry dzięki za odpowiedź icon_smile.gif

Edytowane przez linuxiarz
    Usunięcie prefiksu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hozon6

Podpinam Się.

Szukam telefonu do 1000-1200zl (200-230£) .

Miałem już G2 I telefon rewelacja.

Myślę nad LG G3 ale nie wiem czy dostane za Taką cene no i podobno lubi się scinać.W porównaniach lG G2 lepszy ,i szybszy...

Najlepszy był by One Plus One ale już się nie kupi od producenta no i nie wiem jak z gwarancja w Angli/Pl .

Xperia z2 droższa. Ceglasta względem g2 gdzie nie ma prawie ramek. I stara nakładka .

A s5 Stary Touch wizz..scinki i laggi..

Teram mam.możliwość kupienia lG g2 za 180£ jak nowka , ale za 219 byl Nowy One plus one ...

co wybrać?

Sorki za zagmatwanie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

Co powiecie na Galaxy S4 wersję i9506 ze Snapdragonem 800? Kwota do 1100-1200 zł za nowy egzemplarz.

Poza tym istnieje podobny temat - kwota do 1000 zł i celem jest dobry i szybki sprzęt.

Edytowane przez deus640

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, sprawdzę ten temat, ale jeszcze zapytam, czy te aukcje, które są na allegro z LG G2 jako nowe telefony (są tam D800 i D802) będą oryginalne i w porządku, skoro ten model jest już trochę stary? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

Wiesz co, wyrażę jedynie swoie subiektywne zdanie. Według mnie telefony, które kosztują po 6 stówek typu G2 właśnie i wysyłane są z rzekomo origynalnych magazynów producenta zaa granicy...to jedna wielka niewiadoma. Dostajesz towar z nie wiadomo jakiego kraju - raz jest to Bangladesz, raz są to Chiny. Wystarczy poczytać komentarze klientów z allegro wystawiane na kartach sprzedawców. Jedni są pełni szczęścia, że kupili nowy towar za bagatela 500 zł taniej a inni...że dostali rozpakowane pudełko z niekompletnym wyposażeniem i śladami użytkowania. Sprawa twra 3 miesiące i kończy się zwrotem, jeśli firma jest OK. Do tego dochodzi opłata celna uwarunkowana wartością towaru, którą pokrywa kupujący. Ja, ponieważ cenię swój czas i nerwy bym nie zaryzykował. Galaxy S4 też można kupić za 600 parę zł stan rzekomo nowy, natomiast wolna sprzedaż z dystrybucji polskiej czy europejskiej to wydatek ok. 1150. Wniosek? Jeśli lubisz ryzyko droga wolna. Ja nigdy się na takie okazje nie piszę. Dodatkowo są problemy z uznawaniem gwarancji, ponieważ jest ona rozpatrywana w innym wymiarze serwisowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hozon6

Jak dla mnie samsung odpada..Nie podoba mi się wgl.Po drugie ekran gorszy od G2 g3 i opo ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przesadzajmy, ekrany w Samsungach są jednymi z najlepszych na rynku smartfonów. Podsuwam więc swoją propozycją która nazywa się Huawei P8 Lite, dość dobra specyfikacja jak na tą cenę - 8 rdzeni po 1,2 gHz z procesora Kirin, 2 GB ramu, ekran w rozdzielczości HD o przekątnej 5 cali, android 5 z nakładką EMUI w wersji 3.0 (system podobny do IOS) cena wynosi 999 zł. Polska gwarancja, telefon dostępny w każdym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skay

Xiaomi Mi4  (: dobra bateria     ekran  no i miui   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi