Skocz do zawartości
qazqazq

Brak Download Mode - fastboot z błędem weryfikacji - Telefon nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Mój telefon nie żyje...

Próbowałem, wszystkich możliwych opcji z tego forum oraz z innych. Flash Tools wykrywa telefon lecz podczas wgrywania ROM-u leci błąd "model information check fail" ( brak Download Mode) może to jest wina tego błędu. 

Próbowałem również użyć fastboota lecz tutaj inny problem "Waiting for device" parę godzin i dalej waiting.

Próbowałem również użyć wszystkich kombinacji trzech klawiszy z tyłu telefonu.

Nie wiem czy ktoś już miał podobny problem. Jedyny sygnał jaki daje telefon, że żyje to taki, że po podłączeniu telefonu do komputera instaluje urządzenie, oraz po podłączeniu telefonu bez bateri do komputera wyświetla baterie z pytajnikiem na ekranie telefonu (co wydaje się dobrym znakiem, bo wyświetlacz działa :) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

a awaryjnego przywracania systemu próbowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy awaryjne przywracanie systemu da się włączyć bez Download MODE ? Proszę o jakiś poradnik bo wszędzie gdzie szukałem piszą o DM

Podczas awaryjnego przywracania wykrywa telefon wszystko cacy wpisuje numer IMEI proces leci pasek postępu ok leci do 15% i prosi o wyjecie bateri włożenie jej następnie włączenie telefonu u mnie ten punkt nie działa.

Edytowane przez qazqazq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

a możesz napisać co zrobiłeś że telefon padł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie :)

Zrobiłem roota telefonu następnie zainstalowałem CyangenMod przez flashifty, robiłem to wieczorem następnego dnia zauważyłem, że gapps (sklep play) się nie zainstalował, więc postanowiłem zrobić to jeszcze raz. Tylko jak to robiłem mój stan baterii był niski może to jest powód i wystarczy włożyć naładowaną baterie? Dodatkowo podczas awaryjnego przywracania, jeśli dam ponów po tych punktach co tam trzeba zrobić proces leci dalej i na około 45% leci komunikat że bateria ma zbyt niski % i nie można kontynuować. 

P.S przed chwilą podłączyłem telefon pod USB i zaczęła mrugać czerwona dioda jak podczas ładowania telefonu, bez wahania użyłem przycisku Power z tyłu obudowy telefon pokazał proces łądowania jak na wyłączonym telefonie oraz stan baterii 0% po chwili wyłączyło się. Nie udało mi się powtórzyć tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Więc naładuj baterię i ponów procedurę, i najlepiej żebyś to robił na windows 7 lub xp

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro podjadę gdzieś do jakiegoś komisu może mi dadzą na chwilę baterię podładować, ponieważ ja nie mam opcji tego naładować, gdyż nic się nie dzieje po podłączeniu do prądu. Dam znać jutro czy coś pomogło naładowanie baterii. 

Na chwilę obecną dzięki za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naladuj telefon cała noc najlepiej. Tyle razy było mówione ze jak nie włącza się dl mode to wywaliles plik laf. na forum w jakimś wątku można bez problemu pobrać ;) jeśli to nie pomoże to ściągnij AutoRec zainstaluj twrp i wrzuć czysty rom kdz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem, że telefon się nie ładuje fastboot go nie widzi a lg mobile tools wywala ze słaba bateria. Byłem po nową baterie lecz telefon nie rusza. Wsadziłem naładowaną baterie od znajomego również telefon niewidzialny w fastboocie lg mobile tools dalej to samo. 

Moje obecne pytanie brzmi czy mogę go oddać na gwarancje i czy nie będzie jakiś problemów z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Tylko gwarancja można jeszcze kombinować z ubuntu i wgrywać odpowiednie pliki na odpowiednie partycje, ale osobiście uważam że uwalony został eeprom. Wiec podsumowując tylko serwis tylko mądrze opisz usterkę i czasem nic nie wspominaj o custom romie czy roocie:) Powodzenia   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi