Skocz do zawartości
B737

Synchronizacja konta facebook po rootowaniu telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

B737

Hej,

taki problem - zrootowałem swojego nexusa przy wykorzystaniu WUGa. Jestem na stocku. Wszystko pięknie i ładnie, mogę synchronizować różne konta, ale konto facebook w opcjach synchronizacji (ustawienia->konta->facebook) jest szarą czcionką i nie ma pod nim żadnych opcji do synchronizacji, które mógłbym zaznaczyć.

Mam włączoną autosynchronizację etc, ale facebook nie działa. Kurde, to mnie najbardziej denerwuje, bo chciałbym synchronizować zdjęcia kontaktów do contacts+ (który, swoją drogą, we własnych opcjach synchronizacji kontaktów w ogóle nie pokazuje mi opcji z facebookiem).

Próbowałem już usuwać i dodawać na nowo konto facebook, czyścić mu pamięć podręczną, resetować telefon - bez efektów.

Ktoś ma podobnie? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest to samo, nie ma opcji synchronizacji facebooka lecz nie przypominam sobie aby kiedykolwiek tam jakieś były. Fon zrootowany.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B737

Okazało się, że to podobno kwestia samego facebooka, gdzie od jakiegoś czasu nie ma takiej możliwości. Ale na zrootowanym telefonie świetnie z tą kwestią radzi sobie appka social contact photo sync :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzabcio

Nigdy nie było takiej możliwości.

Oczywiście mowa o waniliowym Androidzie, bywało producenci dodawali do swoich softów takie funkcje (np. HTC).

Inną opcją jest aplikacja UberSync Facebook, która poza zdjęciami synchronizuje także inne dane osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B737

O, dzięki. To w takim razie kiedyś contacts+ robił za mnie tą robotę. Temat do zamknięcia chyba w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skco

Wiem że niby temat już zakończony ale dużo bardziej polecam aplikacje Social Contakt. Czyta poprawnie dane z FaceBooka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi