Skocz do zawartości
Ewelina Barwicka

WIFI - jak włączyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciałam tylko wspomnieć, że jestem blondynką. To tak tytułem wyjaśnienia mojego profesjonalnego podejścia do tematu :-)

Moje dziecko podczas włączania tabletu zrobiło jakąś "sztuczkę" i pojawiło mu się mnóstwo chińskich (?) literek. Wcisnął więc coś i zniknęły mu wszystkie gry i parę ostatnich zdjęć. Na moje nieprofesjonalne oko wyglądało to tak jakby tablet cofnął się w czasie  (tak, wiem jak to brzmi). Uznaliśmy jednak, że nie jest to wielki problem, bo zdjęcia nie były szczególnie wartościowe, a gry można przecież ponownie wgrać. Siadłam dziś do tego i utknęłam. Próbowałam się jak zwykle połaczyć z naszym domowym WIFI i nie udaje mi się to. Tablet wykrywa moje WIFI, ale mimo wpisania pawidłowego hasła przycisk połącz jest wciąz nieaktywny. Może mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi mojemu tabletowi i co mam zrobić żeby połaczyć się z WIFI? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johann3

Według mnie, Twoja pociecha dokonała resetu do ustawień fabrycznych.

Masz obsługę polskich czcionek w menu tabletu ?

W razie potrzeby, wykonaj powyższy reset jeszcze raz, po czym dokonaj prawidłowych wyborów przy rozruchu urządzenia.

Edytowane przez Johann3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbuję tak zrobić, tylko dalej przy próbie połączenia z WIFI, po wpisaniu hasła przycisk połacz jest nieaktywny. Pewnie coś robię źle. Tylko, co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi