Skocz do zawartości
carmamir

Ktory ROM lepszy dla A500 ? Xoom vs Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

J.w.

Ktory ROM lepszy dla A500 w kwestii obslugi multimediow (z tego co pisza dziala to co na Galaxy (1080p np.) + USB + OC itp.) i nastepnie ktory w kwesti obslugi USB (ten z Galaxy na pewno wspiera) ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tasma

USB obsluguja wszystkie. OC raczej tez.

Virtuos Xoom ma HC 3.2 przeportowany z Xooma, ale ma problem z zapisem na SD (tylko poprzez root explorera)

Virtuos Galaxy ma HC 3.1 z Touch Wizzem, innych wad brak

testowalem tez Virtuos Picasso oparty na Acerze, mi sie podobal, szczegolnie ze strony graficznej

jest jeszcze Taboonay, do ktorego mozna za darmo ze strony autora sciagnac Sim City Deluxe, mam go od kilku dni wlasnie dla tej gry i jest w miare OK

Rzadko ogladam filmy. Z tego co jakies problemy z tym mial V.Xoom, reszta raczej obslugiwala poprawnie

W najblizszych dniach powinien byc wysyp portow z Asusowego HC 3.2. Czekam z niecierpliwoscia. Mysle ze bedzie lepiej chodzic niz V.Xoom.

Edycja:

Nie zrozumialem ze chodzi Ci o dzialanie urzadzen podpinanych przez USB. Tutaj V.Xoom ma problem z obsluga klawiatury. Trzeba wrzucic mala poprawke.

Mysz i modem 3G obsluguja wszystkie (na V.Xoom i na Taboonay nie sprawdzilem dzialania modemu 3G empirycznie, pisze na podstawie opisow autorow w watku na XDA)

Edytowane przez tasma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da sie na jakims doinstalowac stery do czytnika kart na USB ??

Zalezy mi na zgraniu zdjec w trasie przez czytnik...

W takim razie bede musial potestowac Xoom vs Galaxy (nie zalezy mi na Sim City (bardziej Transport Tycoon + Heroes 3))...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tasma

Ja uzywam czasami moj tablet jako przegladarke do zdjec z lustrzanki. Wpinam karte CF przez czytnik na USB. Dziala to od zawsze, odkad mialem Acerowy 3.0.1.

Jest w markecie podrobka (albo lepiej powiedziec kopia) Tarnsport Tycoona, tylko wczesniej byla dla mnie jakas malo grywalna. Sprawdze teraz z dzialajaca myszka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Open TTD zostal przeportowany tak miedzy nami.

Swietny news a propo czytnika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Niestety z romem Virtuos Xoom jest coś nie tak.

Mam tu na myśli obsługę modemów Huawei. Sam posiadam modem E173 i jest on jak najbardziej wykrywany przez ten ROM ale połączyć sie z internetem niestety już nie można. Apn skonfigurowany jest prawidłowo. Sieć prezentowana jest prawidłowo , ale połączenie jest już niemożliwe. Z innymi romami tego typu problemów nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi