Skocz do zawartości
bulletproof973

[01/ 08] InsertCoin 2.3 Stock

Rekomendowane odpowiedzi

Mam stockowego Fryo z Rootem bez s-oofa, czy mogę wgrać ten ten rom przez recovery tak jak radio czy, muszę robić partycje na karcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gala

Bez partycji na karcie nie wyrobisz z pamięcią. Tak więc musisz zrobić partycję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli tylko wystarczy zrobić partycję ext4 na karcie i jeszcze jedno czym różni się wersja hboot od oxygen r2 hboot ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sihill

Na stronie AlphaRev 1.8 masz tabelkę z hbootami oraz ich parametrami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie wiesz to instaluj wersję hboot

Różni się podziałem partycji w pamięci telefonu dzięki czemu masz więcej miejsca na aplikacje przy oxygen hboot

Edytowane przez icywind

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wicked

Koledzy, jak wgrac tego Roma, jesli posiadam telefon z Orange, w tej chwili bez brandingu, wgrany oficjalny, czysty Rom od HTC i Root'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz mała instrukcję.

http://forum.android.com.pl/f153/faq-htc-desire-23699/#post215365

Na pewno to co Cię interesuje, to zrobienie odpowiedniej karty dla App2SD. Kupujesz kartę, najlepiej 8Gb i ją odpowiednio formatujesz, pod tym linkiem [Video Tutorial] Noob Proof Everything Desire Guide UPDATED [04/04/11][Video Tut] - xda-developers masz filmiki, które pokazują jak można kartę sformatować, oraz jak zainstalować roma.

Ze swojej strony mogę dodać, że bazowałem na instrukcji na naszym forum i na XDA, jeśli znasz podstawy angielskiego, to poczytaj jedno i drugie, będziesz wiedział. Aha, na XDA interesują Cię punkty 5,6,7. Punkt 6, raczej radzę zrobić na starej karcie.

Jeśli interesuję Cię zrobienie backupu danych, to polecam Ci Titanium Backup, płatna, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manieek

Można to wgrać na ten nowy rom od htc 2.3.3 , trzeba mieć rota do tego. Na ty nowym romie od htc przy nagrywaniu mam rozjazdy miedzy dźwiękiem a obrazem, oczywiście do momentu pierwszego przycięcia jest wszystko ok ale później to już lipa. Karta pamięci to z zestawu od htc 4mb zapis i 13mb odczyt i się tnie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi