Skocz do zawartości
andy503

tutorial Instalacja modułów Xposed na LP 5.1.1

Rekomendowane odpowiedzi

sroczkin

Tak u mnie działają ale na dodatkowym launcherze. Podałem nazwy modow ktore u mnie na 100% działają . Tu masz filmik z mojego systemu gdzie widac ze mam zmienione przyciski .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja mam Apex i niestety u mnie ikon nie zmienia, ale dzięki za info :-). Generalnie zmiana kolejności i ilości ikon działa ale jak wejdę w tematy i wybiorę jakieś nietypowe to niestety dalej są wtedy takie same jak u Ciebie na filmiku.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m.sta

A co możecie polecić żeby zwiększyć głośność muzyki np z tuneinradio oraz głośność połączenia przychodzącego ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

@m.sta Polecam bo sam używam ten mod http://forum.xda-developers.com/z3/development/stereo-speakers-sound-mod-v3-2-z323-0-1-t3015912

Nie tyle ze dźwięk robi się naprawdę głośny to jeszcze jest stereo dźwięku przychodzącego połączenia 

Edytowane przez sroczkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś mnie bardziej naprowadzić jak zainstalować ten mod? instrukcji na xda za bardzo nie łapie..

Edytowane przez patrikos23
    Nie cytujemy posta poprzedzającego-poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Jesli ściągasz sobie np. to co ja  2-Sound Mod Sony Setting + Stereo  V6.4 Loud Sound for 5.1.1 only to instalujesz ta paczkę przez recovery restartujesz telefon i to wszystko masz stereo i głośniejsze dźwięki.

Jeśli ściągniesz 3-Sony settings with Dolby + Stereo plus głośny dźwięk lub normalny V4 for 5.1.1 only  

Dodatkowo z internetu ściągasz sobie apke SELinuxModeChanger instalujesz ja 

Instalujesz paczkę przez recovery

Po restarcie telefonu idziesz do Ustawienia/Aplikacje/Wszystkie

Szukasz Ustawienia Audio klikasz na nie i klikasz Wyczyść dane 

Cofasz sie do ekranu Ustawienia przechodzisz do Opcje programistyczne i szukasz Używaj AwsomePlayera i wlaczasz ta opcje 

W aplikacji SELinuxModeChanger ustawiasz na Permissive

Podczas odtwarzania muzy wlaczasz sobie Dolby i wybierasz najlepsze dla siebie ustawienia

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@sroczkin

Właśnie tej 3 opcji nie czaiłem za bardzo. Dzięki za wyjaśnienie komuś też się to przyda na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ginger

- XphonePlus - dodajemy dodatkowe opcje wyboru sieci jak np. samo LTE oraz kilka zmian do dialera

Zainstalowałem ten mod i od tego czasu zawsze jak włączę telefon to przestawia się na "Tylko LTE", co doprowadza mnie do szału, bo jak o tym zapomnę, to nikt się nie może dodzwonić. Po odinstalowaniu i restarcie telefonu domyślnie ustawia się na "global". Da radę to jakoś odwrócić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

U mnie ten mod działa bez problemu. Skoro po odinstaliwaniu nadal ustawienia same się zmieniają musisz mieć coś innego zainstalowane co ci miesza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paatos

A działa komuś XVolume?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi