Skocz do zawartości
karakal1975

Ciągła wibracja Samsung Galaxy Pocket GT-S5300

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Samsung Galaxy Pocket GT-S5300. Telefon ma wgrany Android 2.3.6 Gingerbread. Mam problem z wibracją występującą co chwila. Wibracja w telefonie jest niby wyłączona a problem występuje. Dodam, że próbowałem chyba wszystkiego. Wyjmowałem baterię na 5 minut. Wykonałem powrót do ustawień fabrycznych. Wykonałem hard reset. Wykonałem wgranie nowego ROMu i nic to nie dało. Czy można coś jeszcze z nim zrobić poza wyrzuceniem go przez okno :DD  ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wojtax

Posiadam Samsung Galaxy Pocket GT-S5300. Telefon ma wgrany Android 2.3.6 Gingerbread. Mam problem z wibracją występującą co chwila. Wibracja w telefonie jest niby wyłączona a problem występuje. Dodam, że próbowałem chyba wszystkiego. Wyjmowałem baterię na 5 minut. Wykonałem powrót do ustawień fabrycznych. Wykonałem hard reset. Wykonałem wgranie nowego ROMu i nic to nie dało. Czy można coś jeszcze z nim zrobić poza wyrzuceniem go przez okno :DD  ?

Mam taką samą sytuację z tym smartfonem i jak widać nikt nie zna odpowiedzi......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Samsung Galaxy Pocket GT-S5300, ale nie używam go jako telefonu, ale jako radio (FM i internetowe). Jakiś czas temu zauważyłem te wibracje. Zniknęły po odinstalowaniu usług Google Play. Część aplikacji nie chce działać, ale te, które są mi potrzebne na tym telefonie działają. Co jakiś czas mam komunikat systemowy, że któraś z aplikacji potrzebuje usług Google play i żąda zainstalowania. Ignoruję te komunikaty i wszystko jest OK. Sądzę, że problem może wynikać z niedostosowania obecnej wersji usług do tego telefonu lub z konieczności włączenia jakiegoś ustawienia w tych usługach. Sugerowałbym potestowanie włączenia i wyłączenia różnych opcji w usługach google play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi