Skocz do zawartości
maliiina

aHero

Rekomendowane odpowiedzi

Bo-s
    Od tego momentu mam zrobić tą instukcje

W Recovery jest opcja Nandroid backup + ext, użyj jej zamiast samego Nandroid backup. Spowoduje ona zrobienie backupu nie tylko Twojego ROMu z ustawieniami ale również aplikacji, które masz na karcie pamięci.

Potem oprócz Wipe data użyć również Wipe dalvik cache i Wipe ext. I flash romu.

Tak?

Jeszcze raz:

1. Nandroid backup (nie masz partycji ext więc bierzesz samo Nandorid, bez ext)

2. Skopiować co ważne z karty, łącznie z folderem nandroid

3. Partition SD (ext:512, swap:0), ext2 to ext3, wipe data,dalvik,ext.

4. Flash.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d0mi5

U mnie po sformatowaniu karty pamieci i wipe i flashu telefon zatrzymał się na logo startowym android. Więc zrezygnowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekaj 5min i powinien sie wlaczyc;d

Jesli nie to format karty, ponowne przdzielenie partycji itd... wipe i ponowne wgranie;d

Pomoze napewno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Katana

Zaraz będę wgrywał na swojego Hero ten ROM 0.2 :) Może coś później napiszę (choć wiele nie oczekujcie, mam od niecałego tygodnia swojego Hero, a wcześniej działałem na Windows Mobile ;)

wgrałem bez problemu - zrobiłem backup'a, później wszystkie trzy wipe'y, utworzyłem na nowo partycje + AŻ 64MB SWAP xD i instalacja - wszystko działa, teraz widgety powrzucam - brakuje mi teraz widgetów do WiFi itp....

Edytowane przez Katana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, dałem rade zainstalowałem. Na pewno by mi się nie udało gdyby nie tacy cierpliwy ludzie jak np. Bo$S. Jeszcze raz dzięki.

Użytkowałem ten Rom przez cały dzień i powiem że spisywał się w m miarę dobrze. Wydaje mi się jednak że bateria szybciej skapitulowała, ale nie jestem pewien, może straciłem rachube czasu podczas zabawy;]. Denerwowała mnie trochę klawiatura googloska ale można zaimpletować z telefonów HTC. Grafika 3D mnie jednak zawiodła, próbując odpalić toonwarz wyświetlał się bardziej pokaz slajdów zamiast płynnego FPS-a. Zaskoczyły mnie Live Wallpapers które działały nad podziw płynnie i szybko,

Podsumowują, ten Rom to kawał dobrej roboty, i można by rzec że to najlepszy rom jaki miałem okazje testować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d0mi5
    Poczekaj 5min i powinien sie wlaczyc;d

Jesli nie to format karty, ponowne przdzielenie partycji itd... wipe i ponowne wgranie;d

Pomoze napewno

20 min mu nie starczyło :P

Poczekam na opinie aHero 0.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Katana

póki co zrobiłem restore do Majczu Black 1.6, bo muszę niedługo wyjść i nie mam czasu na testowanie i przyzwyczajanie się na nowo :PP

Ale jak będę miał czas, to zainstaluję znowu aHero 0.2 lub nowsze jak będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo-s
    20 min mu nie starczyło :P

Poczekam na opinie aHero 0.2

Wyciągnij i włóż baterię, mi to pomogło w takim przypadku. Telefon uruchomił się normalnie z nowym ROM-em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d0mi5

To była pierwsza opcja, następnie format karty. Potem przyszedł czas na kolejny flash, który zakończony niepowodzeniem troszeczkę mnie zniechęcił :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zrobiles formata i na nowo ustawiles partycje, pozniej wszystkie wipe to rom musial pujsc;d nie ma innej opcji;d

Karte miales tak przeczyszczona ze wszystko musialo sie udac.. widocznie cos robisz nie tak;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi