Skocz do zawartości
Pejotwroc

Jak ustawić przewijalną tapetę?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu ale cały czas mam tapetę stojącą więcej miejscu mimo przesuwania pulpitów. Czyżby w nowym Sense była jakaś opcja do włączenie tego? Podczas wyboru tapety mam pionowy prostokąt zamiast poziomego. Bez możliwość jego zmiany :(

Z tego co właśnie zauwazyłem to na wszystkich telefonach jest nieruchoma tapeta. Troszke to lipa bo podobalo mi sie to przesuwanie tapety razem z pulpitami.

Edytowane przez Pejotwroc
    dodanie informacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Go launcher EX - darmowa aplikacja rozwiąże ten problem, dodatkowo zmieni wygląd paskudnego dock baru na dole w sence. Najlepiej połączyć z paczka ikonek ( tez darmową) od GO - efekt super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że wtedy pozbędę się wielu fajnych rzeczy z Sense 3.0. Widzę że htc niestety zaniechało przesuwanej tapety :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mswilk
    Tylko że wtedy pozbędę się wielu fajnych rzeczy z Sense 3.0. Widzę że htc niestety zaniechało przesuwanej tapety :(

No właśnie, jak wpłynie GO Launcher EX na Seanse 3.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,dokładnie tak się stało,jak dla mnie to fajna sprawa,zdecydowanie łatwiej robi się taka tapete.

Jak każdy inny launcher na Sense wszystko działa pierwszorzędne brak tylko pulpitu. Ją sam mam go launchera,a jako zegarek Minimalistic text

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziesz miał inny pulpit i inny drawer czyli to co się otwiera jak klikniesz na wszystkie aplikacje. Oraz nie będziesz miał widgetów htc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowania launche EX jest lepszy. Przede wszytskim daje możliwość dodawnia ikon na pulpit jak w kompie ( również bez podpisu pod ikoną) Ikony sa mniejsze i dowolnie można je zmieniać. Miesi się ich 7 w rzęzie i dock bar na dole jest sto razy lepszy. Przejśćia między pulpitami, EX bije efektami przejscia SEnse na głowe. Obracajace sie ikonki w "menu" rowniez daja mega efekt. Ogólnie polecam bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ze launcher z sense 3.0 jest o wiele lepszy i bardziej funkcjonalny niz z sense 1.5 lub 2.0 wiec nie mozna wszystkiego ladowac do jednego worka. Nie wyobrazam tez sobie ze moglbym sie pozbyc kilku widgetow htc. Niestety ich zamienniki nie za bardzo mi podchodza. Pozostaje mi sie pogodzic z ta nieruchoma tapeta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Których np.?

Zegar klapkowy z animacjami klapek. Widget pogody(animowany) z tak dopracowanym wygladem i plynnoscia animacji (oraz z pogoda i temperatura na kazda godzine). Widget zakladek do przegladarki. Widget kalendarz z besposrednim wgladem na wydarzenia. Kontakty no i widgety do wlaczania i wylaczania GPS, Wifi i internetu przez siec telefoniczna.

Co do tych ostatnich. Wszystkie zamienniki maja teraz tylko skrot do wlaczania GPS (ponoc wymog lub zalecenie google) zamiast do bezposredniego wlacznia. A co do transmisji danych to porazka. Albo wylacza net i mmsy nie dzialaja, albo gryzie sie z Wifi (nie mozna ich wlaczyc jednoczesnie) albo nie dzialaja wcale. Lub dzialaja w kratke. A troche ich juz poinstalowalem. Widget htc wlacza i wylacza. ZAWSZE. Uzywam jego kilka razy dziennie wiec musi byc niezawodny.

Nie chcialbym sie tez pozbywac tej animacji pogodowej na caly ekran przy zegarze klapkowym. Ona ma dwa wielkie plusy.Wyglad i jak klikne na jakas ikonke podczas jej trwania to czuje ze jest przejrzysta dla mojego palca.Inne ktore mialem to jeden klik wylacza animacje a dopiero drugi m mozna cos sobie wlaczyc na pulpicie.Niby *******a a strasznie wkurzajaca.

Uwierz mi ze przez moje rece w ciagu dwoch lat przewinelo sie setki aplikacji (lubie miec zawsze te naj z kazdej dziedziny) ale te widgety ktore wymienilem sa nie do pobicia.

Co nie zmienia faktu ze Go Launcher jest bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi