Skocz do zawartości
Pejotwroc

Jak ustawić przewijalną tapetę?

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek klapkowy zajmuje za dużo miejsca - no ale kwestia gustu. Animacje pogody, hmm... Dla mnie to tylko przeszkadza. A wygląda jak zabawka dla pieciolatka :). Przy launcherze ustawiasz piekna ikonę pogody na pulpicie i po kliknieciu wchodzi do pogody z sense :). Kalendarz - dużo lepszy ma launcher, równiez na cału pilpit, ale ma więcej możliwości. Dodatkowo widzety typu "zadania" i "przypomniania z kalendarza", bez zadnego tla na glownym pulpicie - nieoceniony gadzet przy launcherze :) CO do właczania GPS, wifi itd. To po wgraniu launchera pozostaje bez zmian. W belce powiadomień, lub dodajemy widzet ( oryginalny z sense ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lub dodajemy widzet ( oryginalny z sense ).

To w GO Launcher mozna dodac widgety htc? Do tej pory uzywalem ADW i Launcher Pro a tam zaden widget htc nie pokazywal sie. Nawet te najmniejsze od transferu danych w sieci, Wifi i GPS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widżet "zarządzanie energią", czyli belka z GPS'em, WiFi, Netem, podświetleniem i coś tam jeszcze chyba było, wyświetla się normlanie przy GO Launcherze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Nie wiem czemu ale cały czas mam tapetę stojącą więcej miejscu mimo przesuwania pulpitów. Czyżby w nowym Sense była jakaś opcja do włączenie tego?

Zauważ, że pulpity przesuwają się w pętli, a nie jak wcześniej od lewa do prawa.

No i zapewne dlatego zrezygnowali z ruchomej tapety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez doszedłem do takich wniosków i gdybym miał teraz wybierac tak jak jest teraz czy z przesuwsna tapetą to wole zeby pulpity byly zapętlone. Bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Tez doszedłem do takich wniosków i gdybym miał teraz wybierac tak jak jest teraz czy z przesuwsna tapetą to wole zeby pulpity byly zapętlone. Bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.

Dokładnie tak samo myślę. Zapętlone pulpity to bardzo dobra rzecz.

A jak się szacownemu gronu podoba śledzenie klawiatury, czyli taki klon z samsunga? :)

[wysłane z htc sensation, za pomocą Tapatalka]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klawiatura fajna ale bardzo słabo przewiduje słowa. To co swype rozpozna klawiatura w HTC nie może znaleźć słowa. Zresztą ja i tak od roku używam tylko SwiftKey i bardzo sobie ją chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Witam, da się ustawić tapete, by przesuwała się kiedy przechodzi się na inne pulpity? Aktualnie trzeba mieć taką w rozdzielczości qhd, podczas gdy w innych androidach jest to przykładowo 1000*800.

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez na poczatku bolalem nad tym ze tapeta jest nieruchoma a nie jak w wiekszosci telefonach z androidem pieknie sie przesuwa razem z pulpitami. Tylko ze w sense 3.0 HTC dalo pulpity zapetlone i nie ma fizycznej mozliwosci dac taka tapete ktora bedzie sie przewijala bez konca. Zreszta taki pulpit przewijany bez konca to wedlug mnie rewelacyjny pomysl. Bez zmiany launchera nie da sie zrobic przewijanej tapety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

W innych launcherach po prostu masz przy przechodzeniu tył tapety połączony z przodem, więc gdyby chcieli to by zrobili. Przynajmniej dobrze wiedzieć, że się nie da..

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi