Skocz do zawartości
przemus0

Jakie etui wybrać ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otòż zastanawiam sie jakie etui wybrać na naszego huaweia. Znalazłem kilka.

http://allegro.pl/huawei-p8-lite-etui-flip-smart-view-folia-v272-i5481745775.html

http://allegro.pl/i5462124197.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=44618

http://allegro.pl/etui-przezroczyste-huawei-ascend-p8-lite-folia-i5573833204.html

Ktòre wybrać ? Chyba że zaproponujecie jakieś inne :-)

Edytowane przez AALEKSANDRA
Dodanie prefiksu.
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wartox

Ja bym brał w stylu 3, ale to kwestia gustu. Pamiętaj, że aluminiowe etui może powodować problemy z zasięgiem sieci, wifi, ale szczególnie GPS. Wiadomo też, że flip cover chroni lepiej ekran, ale moim zdaniem trudniej się użytkuje.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak myślałem. Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wartox

@up

2ed1154ef417a6245e5bdfa6be4cedbe.jpg

06b578f080268489dd687cf9603f8210.jpg

Ja na swoim mam coś takiego i jestem zadowolony. Kupione na największym portalu aukcyjnym w kraju. Już raz telefon ostro spadł na ekran i nic :D

Edytowane przez ReaderPL
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości; obrazki umieszczamy w spoilerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to pierwsze i jest mega słabo. Po zdjęciu folii z ETUI zaczęło się bardzo łatwo rysować i wystarczył pyłek miedzy etui, a telefonem żeby lakier z ,,bumpera'' się zdarł. Etui masakrycznie zbierało pyłki kurzu i trzeba było dość często wyjmować i przeczyszczać, co się wiąże z wyrobieniem - po około miesiącu zaczęło mi trzeszczeć w dłoniach i klebotać się. Czy zagłusza GPS - nie wiem, bo nie korzystałem. Na czarnym telefonie pozostawiło po sobie ryski widoczne pod światło powstałe z wsuwania - wysuwania. Zmieniłem telefon na nowiutki biały - jak by było na nim, to nie wiem, szkoda testować zwłaszcza, że nie zamierzam brać trzeciego.

Drugie i trzecie (mam ciut inne i droższe - http://allegro.pl/huawei-ascend-p8-lite-5-0-etui-flex-futeral-2xfol-i5435074882.html) etui zamówiłem jakiś tydzień temu. Drugiego jeszcze nie rozpakowałem, a trzecie sprawuje się bardzo dobrze. Tylko wybierz wersję czarną, bo z doświadczenia z poprzednimi telefonami wiem, że to przeźroczyste białe robi się żółte.

Edytowane przez zetceval

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wartox mam jeszcze takie pytanie, czy z tego twojego gumowego nie schodzi grafika ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wartox

@up

Mam etui dopiero parę dni, więc nie mogę określić. Na pewno kiedyś zejdzie, ale wydaje mi się, że nie prędko, bo jak drapie paznokciem to wszystko ok :-)

Edytowane przez ReaderPL
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tobik

mi z przezroczystego po ok 1,5 miecha zaczela scierac sie grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wartox

mi z przezroczystego po ok 1,5 miecha zaczela scierac sie grafika

Jak z przezroczystego mogła ścierać się grafika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi