Skocz do zawartości
tweetykrk

Kilka pytań przed kupnem iPhone 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolega chce kupić iPhone 4 na allegro ale ceny są różne, on nie chcę przeplacic i kupić kota w worku. Telefon ma być używany i tu nasuwa się pytanie. Wiele jest simlockiem ale jest sporo tańsze od tych bez. Czy jest jakiś sposób na obejście tego i co ogólnie się opłaca bardziej.

W imieniu swoim i kolegi z góry dzięki :)

Tapniete Defy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mleq

Nie ma sensu bawić się w software'owe (przez ultransow) lub sprzętowe (przez GeveSim) ściąganie sim-locka. Jeśli chce zaoszczędzić można poszukać telefonu z simlockiem na jego sieć. Moim zdaniem jeśli nie zna się na tym sprzecie to nie warto ryzykować zakupu telefonu z blokadą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprite

Kupujac iPhone z Simlockiem potencjalnie kupujesz iPoda Touch... Wystarczy jeden, niepotrzebny klik i juz odcinasz sobie mozliwosc obejscia simlocka. Gevey sim jest niepewny, wszyscy odradzaja (procz sprzedajacych ktorzy zachwalaja oczywiscie)...

Ewentualnie simlock.pl i sprawdz ile "teoretycznie" oszczedzisz kupujac telefon z simlockiem i zdejmujac go przez strone w porownaniu do iPhone fabrycznie bez simlocka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acric

Kupiłem iPhone 4 z simlockiem nic nie wiedziałem jak go odblokować więc wszedłem na allegro: iPhone odblokowanie ONLINE jailbreak simlock FIRMA (1736275144) - Aukcje internetowe Allegro

Zakupiłem usługę, a dokładniej pełną instrukcję z potrzebnymi plikami po 30 minutach miałem iPhone 4 bez simlocka ;)

Usługa warta swej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Simlocka mozna sciagnac za pomoca programu ultrasnow, lecz najpierw nalezy sprawdzic wersje modemu telefonu (tzw baseband), mozna takze przy pomocy karty gevey (iOS 4 wszystkie wersje), oraz unlock trwaly, platny przez simlock.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha karta gevey u mnie sprawowala sie bardzo dobrze. Ludzie glupoty pisza poprostu. Jak nie potrafia wykonac kilka prostych zadan wg instrukcji przy uruchamianiu iphona z karta gevey to potem pisza ze to dziadostwo. Czytac dokladnie instrukcje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie takze sprawowala sie bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W iPhonie mojej dziewczyny siedzi Gevey i też problemu nie ma. Telefonik kupiony taniej, a różnicy wielkiej nie ma. Trzeba tylko zwrócić uwagę na BB, bo z tego co wiem nie wszystkie obsługuje. Możliwe jednak, że wprowadzili jakieś nowe, lepsze wersje. Nie wiem kto Wam naopowiadał takich głupot, że Gevey nie działa.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo ze u mnie karta gevey sprawowala sie dobrze, to mimo wszystko polecam kupic telefonik bez locka. Przyjdzie moment ze bedzie sie chcialo usunac locka na stale i ta roznice w cenie jesli nie wiecej i tak bedzie trzeba wydac na simlocka. Przynajmniej ma sie pewnosc ze z blokada ma sie raz na zawsze spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi